ihanat ja empaattiset ihmiset harmittomia pikkunarsisteja vekkuleiden tarinoidensa ja kivojen mustamaalauskampanjoidensa kera. mitä överimpi tarina sen parempi
Muistakaa hyysätä
korkea_kouluun
4171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nimenomaan.
Huvittavinta on ehkä se että nämä tyypit jotka levittävät tarinoita saattavat päälle olla "hyviksiä" mukamas. Mutta ollaan kateellisia tai ylimielisä niin pitää yrittää saada joku näyttämään huonolta.
Olen tavannut todella huonossa elämän jamassa olleita jne. porukkaa sekä tyyppejä joita voisi kuvailla jopa "pahiksiksi", mutta jotka eivät sentään selän takana ole jauhaneet paskaa.
Kaikkein pahinta on kuitenkin näiden "hyvisten" ympärillä pyörivät LAMPAAT jotka hyväksyvät kaikenlaisen mustaamaalaamiset, juorouilun ja hevonpaskan jauhamisen ihan vain se takia että pitävät omasta asemastaan kiinni.
Vitun surkimuksia ja heikkomielisiä pikkuapinoita.
Kuvotatte ne jotka eivät puutu asioihin tai tee mitään asioille enemmän kuin ne jotka alunperin syyllistyvät siihen ihmisten mustamaalaamiseen.
Eräskin nainen oli muka niin kiltti ja ties mitä, mutta hyväksyy toisten ihmisten juoruilun koska tahtoo olla osa "porukkaa". Hyi vittu....
Ihmiset ovat SAIRAITA.
joo, häiriköijän peesaajat on ihan yhtä alhaista sakkia. toivotaan, että meno muuttuu
AP ja tuo toinen ilmeisesti tarkottaa itseään!
älä yritä passiivisagressiivinen sekopää tuo on sun alaista defenssiä kun et muuta keksi ite oot ite oot ja haukionkalakalakala