Onko Keskusta TUKIAISPUOLUE ??

Maataloustuet, yritystuet ja viimeisenä KUNTA viidakko jotka miehitetty keskustalaisilla...mitä mielä ollaan ??
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oletko alasti? Entä onko maissia, omenoita jne?

Äänestä
  • Onko paskaa nokassa? Lentääkö kärpäsiä? Onko teitä homppeleita montakin siinä piirissä?

    Äänestä

Vastauksista voi päätellä että on ...on.

Äänestä
  • Maalaisliiton koko olemassaolo perustuu tukiais- ja aluepolitiikalle. Omat asemansa säilyttääkseen se pyrkii hidastamaan kaupungistumista joka on normaali kehityskulku.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fvbghyu67 kirjoitti:

Maataloustuet, yritystuet ja viimeisenä KUNTA viidakko jotka miehitetty keskustalaisilla...mitä mielä ollaan ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu