musaa!!!

eeluli

pikku gllä on parasta musaa mitä mä oon kuullu ärsyttää ku jotku vaa huutaa et pikku g on surkee vaik se on tosi hyvä räppiki tuntuu niin ku ois kuullu sitä joka päivä.

3

271

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • apin

      pikku g on paras eikö ookki

    • Black pearl

      Hihhei olemme teinejä kun kirjoitamme kaikki sanat suunnilleen putkeen ilman kaikkia pisteitä ja pilkkuja ja muita päättövälimerkkejä mitä niilläkin muka tekee no helkkari penskat harjoitelkaa ees oma äidinkielenne ja tää on taas näitä asioita että onko se hyvä vai ei että siitä voi olla montaa eri mieltä ja mä oon sitä mieltä ettei se kovin kaksinen oo

      huh huh. Tuntupa tyhmältä.

    • musamies

      Tekeekö pikku gee jotain musiikkia vai? En mä oo kuullu kun jotain änkytystä. Luulin että sen änkytysterapiatunnin nauhoitukset vaan on päässy vahingossa julkisuuteen ja sitte kävi tuuri ja teinitytöt alkoi tykätä siitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      23
      7326
    2. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      94
      5988
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      110
      4029
    4. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      149
      4027
    5. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      163
      1813
    6. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      58
      1648
    7. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      131
      1550
    8. Hei kuule nainen

      Seuraavan kerran kun nähdään, puhu minulle jooko! Näin toivoo mies
      Ikävä
      38
      1361
    9. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      28
      1341
    10. Mitä puuhailet nyt ystävänpäivänä

      nainen, kun et ole mun kanssa?
      Ikävä
      45
      1332
    Aihe