sillä vain pikkuriikkiset 0,8% poliiseista kannattaa vas.liittoa, kun taas kokkarit ja persut ovat ihan omassa luokassaan siinä 25% kannatuksen hujakoilla molemmat.
Poliisit inhoaa vasureita
kyllä-naurattaa
661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siksi siis poliiseissa paljon rikollisuutta ja korruptiota.
Jos jossain rikollisuus kukoista niin kyllä se on nämä anarkistit ja viherkommareiden keskuudessa.
Eduskunnan rikollisin puolue on persut.
Aika luonnollista näille raiskaajille ja huumekauppiaille äänestää siis persuja.
Vasuri voi tyhmänä höpötellä juttujaan, mutta teistä ei vaan pidä poliisit eikä kansa.
Rikollisin aines suomessa on huumepoliisit ja persut.
"+Poliisit+inhoaa+vasureita+"
Jos+nyt+lasketaan+niin+50.8%+poliiseista+ovat+noiden+ryhmien+takana+mutta+mitäs+loput+ovat.+Siinä+kysymys+joka+varmaankin+selittää+tuon+pääkaupunkiseudun+menon+ja+meiningin.
Tosin+olen+siitä+onnellinen+etten+tarvitse+koko+pääkaupunkia+oikein+mihinkään.+Kiitos+kaitselmukselle+muualtakin+koneita+lähtee+maasta+ulos+kuin+tuosta+"Baabelista".+Ja+raja+on+avoin+muuallekin+päin+jos+menohaluja+riittää.
Noista+poliiseista+vielä+jos+nuo+ovat+rivipoliiseja+pitäisi+katsella+päällystöä+siellähän+ne+varsinaisesti+poliisitoimesta+vastaavat+on+ja+virat+tuntuvat+olevan+poliittista+kamaa.