Onko muita suomalaisia saman vaivan kanssa. Ootteko löytäneet sairaudesta tietävää lääkäriä?
PGAD -syndroomaa muilla?
Pgad
1
774
Vastaukset
- Anonyymi
Nosto. Mä tänään törmäsin tähän diagnoosiin ku oli pakko googlailla mitä nää oireet taas on. Mulla on ollu ennenki ja kestäny pari päivää. Alotin canestenin käytön ja se vissiin vaikuttaa? Siis sellanen että jotakin kiertää tuolla koko ajan. Mulla oli muutenki hiivaoireita ku alotin canestenin käytön.
Ja oon lopettanut alku vuonna ssri lääkkeet. Silti tulee aina joskus sellanen ärsyttävä kutkuttava tunne mikä ei helpota ei siis millään. Täytyy vaan odottaa taas..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653286- 1422327
- 921868
- 1711559
- 861439
- 651426
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?741399- 691182
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771140Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341088