MARTINA ON LAHJAKAS

Martina on lahjakas!
Herään joka aamu tähän upeaan kappaleeseen, joka tuo virneen kasvoilleni..

https://youtu.be/alh4ZEfql6k
17479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Ei huono, jatkoon!

"Joskus elämässä pitää vaan hypätä kohti tuntematonta ja kuunnella mitä se sydän sanoo. Vuodet kuuluu vauhdilla , miettimättä onko sitä oikeasti onnellinen? Elämä on liian lyhyt voimaan huonosti riidellen."

Äänestä

Mihin lie juossut Stefan lenkillään, kun ei näy treenaavan enää Martinan kanssa. Epäilen "rakkaan miehensä" osallistumista Marbellan thrialton-kisoihin.

Äänestä
  • Oliskohan juossut töihin?

    Äänestä

Taitaa olla niin, että Stefu on juossut Martinan nyrkkiin.
Ei kehtaa liikkua ulkona.

Äänestä
  • Kehtaapas liikkua, mä näin hänet eilen...komeempana kuin ikinä💟.

    1Äänestä

  • Ei.vammoja kirjoitti:

    Kehtaapas liikkua, mä näin hänet eilen...komeempana kuin ikinä💟.

    Minustakin Stefu on komea mies. Setämies Riksusta olisi niin mielellään hänen paikallaan.

    Äänestä

  • nuorikomeajarikas kirjoitti:

    Minustakin Stefu on komea mies. Setämies Riksusta olisi niin mielellään hänen paikallaan.

    Tuskinpa. Huoria saa halvemmallakin.

    Äänestä

Miksi Minna Kortelampi on luopunut laulajanurastaan? Ilmeisesti hän ei ole niin lahjakas, kun ensin alkuun oletti. On hyvä luovuttaa ajoissa ja jättää laulaminen niille, jotka sen osaa.
Vaikka tottahan se on, äänellään se variskin laulaa, ei tuota riekkumista olisi jaksanut kuunnella kahta sekunttia kauempaa. Järkyttävää skeidaa.

Äänestä

Onko tuo kappale omistettu Hannekselle vai futari Eremengolle?

Äänestä

Martina ja Marika, ihanaiset salarakkaat :)))) Vuosisadan upein levy. On tämä Mara niin monipuolinen ja lahjakas. Ja kuinka upea tanssijatar myöskin. Vau!

Äänestä
  • Juu kyllä oli läkähdyttävää ,muttei ehkä siitä syystä kun tarkoitus oli ,siis oliko nää tyttelit tosissaan markkinoidessaan itseään salarakkaina ,siis suomeksi sanottuna halpoina huorina --hienoa noinhan se ura siitä sitten urkeni , kummallakin on varakas elättäjä nykyisin , tiettyjä palveluja vastaan edelleen ,sitä pitää tietysti tehdä sitä mitä parhaiten osaa ,voi päästä pitkälle

    Äänestä

  • Miksi vanha mätisäkki käyttää Martina nimeä? Sen OIKEA nimi on Minna Kortelampi.

    Äänestä

  • valehtelijoiden.klubi kirjoitti:

    Miksi vanha mätisäkki käyttää Martina nimeä? Sen OIKEA nimi on Minna Kortelampi.

    No son taiteilijanimi! Huivia kaulaan vaan...

    Äänestä

  • suuresti.paskattaa kirjoitti:

    No son taiteilijanimi! Huivia kaulaan vaan...

    Joko sua on alkanut pierettämisen lisäksi paskattaankin.

    Äänestä

  • suuresti.paskattaa kirjoitti:

    No son taiteilijanimi! Huivia kaulaan vaan...

    Eihän se ole mikään taiteilija! Pelkkä taivaanrannan maalari ja hamppari vaan.
    Miksi sillä pitää olla taiteilijanimi? Häpeääkö se katkerasti oikeata nimeään?
    Plääh!.. Yhtä ja samaa kusetusta on sen koko elämä.

    Äänestä

  • Vanha kurppa yrittää valkopestä koko menneen elämänsä. Köyhä tyttö mielikuvittelee itselleen aivan uuden menneisyyden ja vähän tulevaisuuttakin. Ei tule onnistumaan, mutta ainakin saadaan nauraa sen kustannuksella.

    Äänestä

Martina on taas telkkarissa tänään! Nää on niitä sen töitä.
(Vai mikä päivä se onkaan se Sara Forsbegin räjäytysohjelma...)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LätkäHannes kirjoitti:

Martina on lahjakas!
Herään joka aamu tähän upeaan kappaleeseen, joka tuo virneen kasvoilleni..

https://youtu.be/alh4ZEfql6k

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu