Ensiksi vähäpoika huomatessaan, että vellit on usein pöksyssä , rupeaa uusnatsiksi, maahanmuuttokriitikoksi ja löytää seuraistaan Suomen jälkikäyntisistä, mutta sitte tapahtuu herännäisyys ja saksalaisen uusnatsin esimekin mukaan rupeaa ihailemaan isistä ja kääntyy muslimiksi..
http://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005376553.html
No aikanaan rikokset käsitellään oikeudessa ja kun tuomio on suoritettu, tulee enstisetä uusnatsista lastenhoitaja ja tämä aivoton "akka" saa hyvän elämän
http://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005376553.html
No aikanaan rikokset käsitellään oikeudessa ja kun tuomio on suoritettu, tulee enstisetä uusnatsista lastenhoitaja ja tämä aivoton "akka" saa hyvän elämän
Vastaukset 14
Vanhimmat
Rasismiin sortuu lähinnä saamispuutteessa olevat poikalapset - ikään katsomatta.
Mikäli pakolaiset olisivat alle kolmikymppisiä vapaita naisia niin kiintiöitä oltaisiin kilvan korottamassa... ainakin siihen saakka kun törkymöykky saa ekat pakit.
Miten ne raiskaustilastot on arjalaisen / kantasuomalaisen kohdalla ?
Niistä me emme saa puhua ?
Niin paitsi silloin kun siitä on itselle hyötyä.
Suomalainen mies on tyylikäs, urheilullinen,hyvä käytöksinen, raitis, kohtelias ja kaikin puolin A-luokkaa, suomalaisen miehen ei tarvitse raiskata.
Suomestakin on samanlaisia esimerkkejä. Kun viha ja suvaitsemattomuus täyttää sydämen niin tällaiselke henkilölle ei ole niin suurta väliä, että mihin ryhmään kuuluu.
Persutkin ovat käyttäytymisessään ja ajatusmaailmassaan esim. hyvin lähellä taistolaiskommunisteja vaikka he eivät tätä välttämättä itse tajua. Vaikka kansa näkee persut kokoomuksen apupuolueena, niin oikeasti persut ja kokoomus edustavat politiikan äärilaitoja.
Eikö vasuri taaskaan osannut yhtä lausetta kirjoittaa ilman persua.
Ja väittää vielä että persut ovat vasureita. huoh
Onko vasurin tosiaan pakko jatkuvasti valehdella persuista?
Ei persut ole vasureita vaikka ovatkin maailmanmenosta yhtä pihalla kuin stalinistit aikoinaan. Sitähän tuo tarkoitti. On vain kiva kuulua samoinajattelvien laumaan mitä ei tosiasiat turhaan rasita.
Vasurit ovat kommunistien suoria perillisiä. Katkeruus persuja kohtaan on sitten ihan oma ongelma. Perusteeton persujen syyttely kuulostaa varsin rasistiselta.
"Eikö vasuri taaskaan osannut yhtä lausetta kirjoittaa ilman persua."
Haloo. Tällä palstalla jutellaan persuista. Jos ei jutella, niin olet väärällä palstalla. Vasemmistolaisille on oma palsta,
Niin miksi ei suoraan kirjota, että persut on kärrykuormallinen paskaa.
Ei persu pysty vasuri olemaan, uupu aivokapasiteetti.
Sekä oikealla ja vasemalla on ryhmiä, jotka eivät itsekkään tiedä, että mitä ovat, pääasia kun kapinoidaan.
Politiikassa ja uskovien joukoissa on niitä, jotka ei osaa lukea tai eivät tajua, että mitä lukevat ja syntyy mitä eriskummallisimpia ryhmiä.
No persut on yhdenasian puolue ja ei tarvitse mainista mikä se on.
Mutta, mutta Hyvä Toveri;
Nykyisellä vasemmistoliitolla ei ole meidän kunnon kommunistien kanssa mitään tekemistä.
Minä en nyt puhu puolueista, vaan aatteesta.
Minä esim. kunnioitan demokraattiseti valittuja perussuomalaisia ja toivon hyviä päätöksiä Suomen kansan puolesta.
Itse pidän sosialismia parempana järjestelmänä, mutta sen toteutuminen vaatii demokraattiset päätökset ja tilanne on se, että Suomen kansan enemmistö pitää tätä järjestelmää parempana.
Toinen sosialismin toteutumsen este on ihmisen ahneus ja vallanahalu.
No ole sinä vaan katkera itsellesi, mutta hyvää syksyä.
Valheuutinen. Näkee ja haistaa jo kaukaa. Noita viljellään ihan systemaattisesti, jotta totuus unohtuisi.
Hallitus vaihtoon,,, pian bryseli määrää meidän politiikasta. Ja kaikesta mist ä ennen itse määräsimme.
Putinilta uudet ohjeet????