Mukavaa viikonloppua!

Toivottavasti Romeot ja Juliat löytävät toisensa....
Kaksin aina kaunihimpi ☺️😉☺️😄😄😄
9219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tästä se viikko alkaa...

Äänestä

Se on tahdon asia .

Äänestä

Kohtaloa voisi vähän avittaa yhteyttä ottamalla ;) :)

Äänestä
  • Eihän sitä avittaa tarvii kun kysymys on kohtalosta eikö niin?

    Äänestä

Ainakin mä taisin löytää Romeon.

Äänestä
  • Tottakai olet sama henkilö.

    Äänestä

  • Saattaapi olla että Romeon tähtisilmilläsi veit....

    Äänestä

Maltatko odottaa pari viikkoo ;)

Äänestä

Oi Romeoni! Tule hakemaan minut. Odotan sinua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Alfaromeo2 kirjoitti:

Toivottavasti Romeot ja Juliat löytävät toisensa....
Kaksin aina kaunihimpi ☺️😉☺️😄😄😄

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu