Iltavittua 5 euroa

Halpaa vittua ostakaa pois!!!!!!!!!!
681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ettei vain olisi pilaantutta tavaraa ja parasta ennen päivä jo takana?

Äänestä
  • Eikö halpa vittu kelpaa?????????? No 2,5 euroa!!!!!!

    Äänestä

  • iltavittu kirjoitti:

    Eikö halpa vittu kelpaa?????????? No 2,5 euroa!!!!!!

    Puoli egee on viimeinen tarjoukseni.

    Äänestä

Polkuhintaan menee mutta menköön!

Äänestä

Täältäpä saa ilmaseksi!

Äänestä
  • Mikäs hu#ra se ilmatteeksi antaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltavittu kirjoitti:

Halpaa vittua ostakaa pois!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu