HD hörhölle syksy on synkkä

Sosiaaliohjaaja

Vaipat jäätyy persukseen kiinni ja kiljupönttö ei porise pakkasella asuntona toimivan roskalavan nurkassa. Olisiko kannattanut miettiä hieman elämää, eikä uhrata koko nuoruutta sammuneena ojissa makailuun, makkaravarkauksiin, vankilareissuihin ja runkkailuun.

7

112

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kurkoooooooooo

      Koska Kurko alkaa jauhaa tuubaa tähän omaan aloitukseensa, kun ei saanut provo-orkkua vielä?

      • Jutustelija1

        Itse sanoisin että kun ei täältä mitään mukaansa saa, niin haitanneeko se jos jotkut elävät suu pullossa kiinni koko ikänsä?

        Onko kukaan muuten kuullut Thaimaan miehen World Tourista? Kolme vuotta H-D:n pulttien tarkkailua ja mintti rapsa palstalle heti reissun päätyttyä.


    • HondaKurkonAkseli

      Lerppa, en ole tehnyt tuota aloitusta.

      • Vaimosi

        En minäkään koskaan ole kukaan.


    • HondaKurkonAkseli

      Sorry, Lerppa, olen hetero. Vaikka nykyään oletkin "nainen" leikkausarpinesi, akka luonteeltasi, ja hanurisi on leveämpi kuin hartiat, et silti pääse SAn kyytiin, mistään muusta puhumattakaan.

      Jatka siis vauva.fi palstalla ja täällä kyyläämistäsi ympäri vuorokauden. Oletko nykyään Jakiksen vai Hiekkaharjun hoitokodissa?

      • MotoristiKysyy

        Onko tällaista bablagagaa moottoripyöräpalstalle jauhava ihan täyspäinen ?


      • HondaKurkonAkseli

        Katsopa peiliin, miltä näyttää?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      78
      4398
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      74
      4225
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      43
      3629
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      3223
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      38
      2860
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2592
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2434
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      34
      1618
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      157
      1332
    10. Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?

      Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli
      Maailman menoa
      85
      1144
    Aihe