Tykkäättekö miehet siitä kun laukeatte naisen sisälle? Jos tykkäätte, niin mikä siinä tuntuu erityisen hyvältä? Itse tykkään laueta oman tyttöystäväni sisälle ja ajatuskin siitä että saisin hänet raskaaksi kiihottaa minua todella paljon.
Sisään laukeaminen
16
10003
Vastaukset
- Kikkeliskok
Kyllähän se hyvältä tuntuu! Erityisesti se kohta kun painaa pohjaan ja antaa lentää. Veikkaan, että miehet on jotenkin hermostollisesti suunniteltu niin, että tuo pohjaan painaminen siemensyöksyn hetkellä on se nautinnollisin tapa. Samalla varmistuu siementen vienti mahdollisimman hyvälle hollille hedelmöittymistä ajatellen.
- fhfhfh4363
Niin mikä siinä on mutta miljoonia vuosia näin on tehty.
- neuvokasta
Tykkään. Orgasmi tuntuu parhaalle juuri silloin, kun siitin on naisen pillussa syvällä. Pillun seinämät puristavat sopivasti, ja tuntemukset moninkertaistuvat. Ymmärrän hyvin aloittajan kiihottumisen siitä että hän saisi tyttöystävänsä raskaaksi.
- zzkeyboardcommando
Poika kysyy muiden miesten siemensyöksyistä ja pojat vastaa :D:D
- Anonyymi
Ja spede säestää buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja spede säestää buaahaa
”Ehkäpä on vain hauskaa ja viihdyttävää kiusata sellaisia kieroonkasvaneita vajaamielisiä tuhkamunia kuin aloittaja.”
Tämäkö on sitä sinun hauskaa ja viihdyttävää ajanvietettä?
- rockrockcock
poika kysyy tykkääkö miehet laueta sisälle. Tieto lisää nautintoa. Romut ränniin ja rock roll
- SisäänKaikkiJaAina
Tykkään kyllä ja raskaaksi saattaminen kiihoitta myös paljon, usein orkkuni alkaakin tuon takia, kun tulee oikealla hetkellä tuo raskaaksituleminen mieleen, vahvistaa myös orkkua kanssa. Vaikka en nyt muuten välttämättä välitä saada lapsia.
Mutta kyllä itse sisäänlaukeaminenkin on ihanaa. Tuntuu tosi hyvältä ja kiihottaa, kun spermat jää naiseen yhdynnän jälkeen.
Yks tosi hyvä aktitapa meillä on tällainen, kun muija joskus on alasti kotona. Aamusta herättyään tai esim suihkun jälkeen.
Silloin usein teen aloitteen, kävelen hänen taakseen ja alan hyväilyn. Rintojen koskettelun ja suutelun, käsiä pikkuhiljaa hänen alapäätään kohden hyväillen.
Hän myös syttyy tuosta todella nopeasti.
Sitten tarpeeksi lämmettyämme hän nojaa jotain tasoa, kuten pöytää vasten, ja työnnyn sisään.
Sitten työntelen vahvoja työntöjä eläimellisesti ja orkun alkaessa työnnyn niin syvälle kuin pääsen ja annan sperman lentää häneen. Vedän hänen lanteitaan vielä minua vasten ja pidän häntä tiukasti paikallaan, että saan varmasti ne viimeisetkin roiskepisarat valutettua hänen pilluunsa.
On myös kiihottavaa, kun pystyn näkemään samalla hänen alapäänsä ja kuinka mun seisokki sojottaa hänen pillunhuulien välissä ja huopaa edestakaisin. Ja aktin loputtua hänestä vetäytyttyä näen, kun kaluni on hänestä ja spermastani limainen ja kuinka spermaa valuu ja näkyy muutenkin hänen pillullaan ja häpyraossa.
Hän itsekin nauttii tuosta asennosta muuten. Kun pääsen tuolla tavoin häneen todella syvälle ja hän tuntee kun kalun nytkähtelyt paremmin ja vahvempina kuin esimerkiksi lähetyssaarnaaja-asennossa. Tuo pyllistäminen asentona tekee hänen pillustaan tiukemman, vaikka hän on timmissä kunnossa muutenkin.- Anonyymi
Kyllä munkin vaimo tykkää kun ensin kunnolla rynkyttää ja sitten laukee sisälle ja lopussa vielä kunnon työnnöt niin pitkälle kun menee,täytyyhän se naisessakin jossain tuntua!
- Anonyymi
Tykkään ihan helkkaristi.
- Anonyymi
Yhden illan jutuissa parasta kun jättää kuin käyntikortin, saa laskettuu spermat sisään.
- Anonyymi
Mua kiihottaa roiskia spermat naisystävän vatsamakkaroille.
- Anonyymi
Kun pääsin ensimmäisen kerran näkemään naisen pillun. Vapisten nousin naisen päälle ja työnnyin sisään. Hetken siinä keinuttiin ja Tikkasen siitintä märkään pilluun ,,ja..ruiskin naisen sisään.
- Anonyymi
Se on miehekkäintä mitä voi tehdä!
- Anonyymi
Kyllä kun ensin rynkyttää kunnolla ja sitten laukeaa sisään.
- Anonyymi
Kyllä kun ensin kunnolla rynkyttää ja lopuksi saa laskettua spermat pillun niin kyllä on mahtavaa.
Ketjusta on poistettu 82 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 377252
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533642Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu463514- 603241
- 422859
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342779Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/482546Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint272445IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1811745- 471521