Oletko kuvannut/kuvauttanut itseäsi alasti ja julkaissut kuviasi netissä? Mitä mieltä olet ko asiasta ja miten kuvien julkaisu on sinuun vaikuttanut?
Alastonkuvat
15
5879
Vastaukset
Joo oon../oon.. joo on niitä hieman stilisoituina mut ei oo iha mis tahansa.. ei oo vaikuttanu muhun mitenkään.. alastomuus on iha luonnollista. ;)
- alastomuus
Ok, missä sulla on? Mullakin kyllä on, mutta olen yrittänyt laittaa sellaisia kuvia mistä mua ei tunnista kuin ihan muutamat tutut, jos nekään.....
Luonnollista on, mutta vois nuo työkaverit ihmetellä jos tietäis ;) alastomuus kirjoitti:
Ok, missä sulla on? Mullakin kyllä on, mutta olen yrittänyt laittaa sellaisia kuvia mistä mua ei tunnista kuin ihan muutamat tutut, jos nekään.....
Luonnollista on, mutta vois nuo työkaverit ihmetellä jos tietäis ;)Sihtaris sillo ku mulla oli ilmo siellä.. ny ei oo enää ku en ny satu ettii. Muute mulla ei oo ollu tarvetta laittaa kuviini esille muitten katseltavaksi. ;)
Mun kuva löytyy omakuva.org sivulta. Nettiin laittanu videoo kimppapanosta gaysaunassa mis oon mukana, lisäks oon ollu seksitreffit.fi Lady Somsriin jakamissa kuvissa. Kokemukset kuvien jakamisesta positiivisia.
Mä pistin dick picin kerran yhelle roskamiehelle
- Maaret12
Tällainen löytyy
http://aijaa.com/dgvTwg - jkl71
Olen kerran ollut kuvaajalle alastonmallina. Hän laittoi ne omille sivuilleen.
Minusta se oli pirun hieno kokemus eikä niiden julkaisu vaikuttanut mitenkään. Jos joku minut tunnistaa niin ei haittaa, alastomuus on luonnollinen asia ja olen ollut rohkea osoittaakseni sen!
Uudestaan lähtisin malliksi milloin vain - kaksinOltaisKaunis
Olin just pyytänyt Tyttöystävääni ottamaan jonkinlaisen erootisen kuvan meistä , ajastimella vaikka . Koska Hän ei suostunut ( heti) , ajattelin alkaa yksin kotona . Kameran sijoittelu iski niin kovan , että tallennelaitteen ollessa automaatti-tallennus-asennossa , sain aivan hillittömän orkun . Ja samalla hetkellä Tyttöni saapui varoittamatta huoneeseen . Ei uskonut mitään selitystä , VAAN LÄHTI . Kamera on minulla .
- Nottaettä
Oon laittanut stondiskuvan ja pikkusen ehkä kaduttaa.
- Merrit
Kävin ekan kerran jollain harrastaja äijällä jonka bongasin netistä, siitä jäi hapan maku. Vuosi sitten tilasin kuvauksen ammatikuvaajalta ja se yllätti täysin. Kuvat oli todella upeita eikä eikä itse kuvaus jännittänyt. Kuvaaja otti alusta pitäen tilnteen hallintaan ja ohjasi koko kuvauksen ajan eri poseerauksiin. Tarkoitus olisi kuvauttaa uudet kuvat vielä syksyn aikana.
- aLASTIxxx
Olen kauan antanut kuvata itseäni salaa , koska naiseni eivät tätä ole halunneet . Itseänsä ehkä antaisivat kuvata , kun Kunnon Urho tulisi vietteleen kuvattavaksi . Sovitusta en ole mustis .
- MärätPikkarit69
Kyllä, kuumasuomi.fi sivustolla tullu esiteltyä kroppaa ja vähän muutakin jo jonkin aikaa.
- Herr_Lederhose
Olen kuvannut ja ollut kuvattuna. Jopa pieni videopätkä on tullut julkisilta kanavilta. Kasvoni olen tosin salannut ... tähän saakka.
- ohuesti.harmittaa
Silti myöhemmin,
ohuesti harmittaa
miks piti luvata
että saa kuvata
Sillä kun me erottiin
sä laitoit minut nettiin...
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1028137Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m907411Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot725546Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144763Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232538Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys502423Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e61379Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71374Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461220