Haluatko kuulla salaisuuden?

Välttelen sinua ja muistutan itseäni sinun huonoista puolista, koska pelkään ihastuvani toden teolla. Pelkkään että minuun sattuu.
20684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Samoin on mulla. Pahikseen ihastunut korviani myöten, ei sen tarvitsisi kuin vähän vinkata niin sulaisin siihen paikkaan. Joten mutkittelen ja kipittelen nurkan taakse, olen muka etten huomaa. Silti olen suoraan törmännyt häneen..hemmetti että teki mieli nuolla naamasta ja uikuttaa että vie sänkyyn.. joten bileet seis kunnes jompikumpi vaihtaa paikkakuntaa.

Äänestä

Mul kun tuli kans mieleen, kuinka muistutat yhtä dyykkaria.

Äänestä

No mutta sittenhän

Äänestä

Musta tuntuu että mua välteltiin tänään tai sitten se oli joku testi. (?) Nähtiin silti, mutta ei siten kuin odotin ja jäi vähän harmittamaan. Olen jo ihastunut, eikä huonojen puolien ajattelu auta.

Äänestä

minkälaiset ne huonotpuolet ovat...ulkonäöllisiäkö vai jotain muuta...?

Äänestä
  • Ulkonäöllisiä en keksi kuin yhden eli pääasiassa luonteeseen liittyviä.

    Äänestä

  • NähtiinTänään kirjoitti:

    Ulkonäöllisiä en keksi kuin yhden eli pääasiassa luonteeseen liittyviä.

    no tarkenna kohdenna nyt jotain...

    Äänestä

  • Pituus

    Äänestä

  • NähtiinTänään kirjoitti:

    Pituus

    siis lyhyys, varmaan jotain 160 cm vai sinnepäin. mitä ne luonneongelmat sitten ovat? minkälaisia?

    Äänestä

  • pahasti.miinustaa kirjoitti:

    siis lyhyys, varmaan jotain 160 cm vai sinnepäin. mitä ne luonneongelmat sitten ovat? minkälaisia?

    taikka jos yli 190, aika honkkeleita yleensä.

    Äänestä

Ei minussa ole kovin huonoja puolia enkä sua ikinä satuttais <3

Äänestä
  • Näinhän se menee, E.

    Äänestä

  • Minä en halua vältellä sinua 💕

    Äänestä

  • Sellaista ihmemiestä ei ole olemassakaan, joka ei sitä tekisi jossain vaiheessa. Mutta sellainen ei ole mies eikä mikään, joka ei kohtaa itseään ja myönnä niitä omia virheitään, ja haluaa siis elää vastuuta kantamatta.

    Äänestä

  • 012345677 kirjoitti:

    Näinhän se menee, E.

    siis kuka E?

    Äänestä

  • no sinä tiätty

    Äänestä

  • saippuasksauppias kirjoitti:

    no sinä tiätty

    Emmi siis hakusessa!?

    Äänestä

Voihan se olla ;)

Äänestä
  • että mikä voi olla?

    Äänestä

Ihastuin jo, ja tämä kaikki satuttaa minua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NähtiinTänään kirjoitti:

Välttelen sinua ja muistutan itseäni sinun huonoista puolista, koska pelkään ihastuvani toden teolla. Pelkkään että minuun sattuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu