Valokuvat järjestykseen tällä ohjelmalla

Kun katson tällä ohjelmalla kuvia tikulla niin niiden päivämäärät ihan sekaisin . Millä toiminnoilla ne saa järjestykseen ja mistä. Ohjelma on tämä
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop.pro
12283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

onko tikku käynyt windows koneessa ja windows on kirjoittanut kuviin tunnisteensa, ryssinyt päivämäärät siinä samalla.

Äänestä
  • Sori mokasin: piti kysyä onko tikku käynyt Tubutin-Ubuntussa?
    Jos on, syy on siinä

    Äänestä

  • Windowstuhooo kirjoitti:

    Sori mokasin: piti kysyä onko tikku käynyt Tubutin-Ubuntussa?
    Jos on, syy on siinä

    puupää-puupää-puupää
    valkotakkiset tulee ja korjaa sinut.

    Äänestä

  • Windowstuhooo kirjoitti:

    Sori mokasin: piti kysyä onko tikku käynyt Tubutin-Ubuntussa?
    Jos on, syy on siinä

    Ei mutta windows-tubuttimessa on käynyt.

    Äänestä

  • Poistin nyt tuon windowsin.

    Äänestä

  • Joo miksi poistit minun linkkiviestini ja käytät nimimerkkiäni ja en voi itse enää käyttää sitä

    Äänestä

  • katseluohjelma7 kirjoitti:

    Joo miksi poistit minun linkkiviestini ja käytät nimimerkkiäni ja en voi itse enää käyttää sitä

    Sinä käytät!

    Äänestä

Jaa'a. Vaikee sanoo ku ei löytyny netistäkään oikeen mitään et toi kyseinen sovellus olis sekoillu päivämäärien kanssa. Et ehkä kannattaa ottaa yhteyttä suoraan sen valmistajafirmaan, jos oot saattanu löytää vaikka ihan uuden bugin siitä?

Äänestä

tiedostohallintaa eikä gallariaa.

Äänestä
  • Käytän ES-ohjelmaa Pdf tiedostojen lukemiseen ja tekstitiedostojen. Valokuvien katseluun olisin tarvinnut päivämäärä toiminnon jota en ole löytänyt ES-ohjelmasta, joten latasin sitä varten F-Stop-ohjelman

    Äänestä

  • ei sillä es_llä mitään tiedostoja lueta. Se vain antaa ne tiedostot sopivalle oletusohjelmalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


katseluohjelma kirjoitti:

Kun katson tällä ohjelmalla kuvia tikulla niin niiden päivämäärät ihan sekaisin . Millä toiminnoilla ne saa järjestykseen ja mistä. Ohjelma on tämä
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop.pro

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu