Luin jostakin että Sildenafil edistää myös naisen elinten verenkiertoa. Kokeilin sitä vaimon tietämättä kaksi kertaa pienellä hipulla (ehkä 1/5 purutaplettia) ja tulos oli loistava.
Hippu sildenafilia naiselle
4
612
Vastaukset
- Kiinnostaa_kyllä
Niin....
Eli mitkä oli kokemuksesi??- Eimikään.Pavlovinkoe
Sovitaan että en liioittele.
Sekoitin hipun pieneen tilkkaan vettä, jossa se sulaa poristen hetkessä. Sekoitin sen viinilasiin. Noin puolen tunnin sisällä nautinnon aloittamisesta vaimo alkoi toimia selvästi aktiivisemmin kohti huipentumaa. Myös itse akti oli kiihkeämpi.
Mutta nyt varoituksen sana. Älkää missään tapauksessa kokeilko jos tiedätte kumppanilla olevan jotain allergioita tai sairauksia. kokeilusta saattaa olla murheelliset seuraukset. - trolatrolalallalaa
Eimikään.Pavlovinkoe kirjoitti:
Sovitaan että en liioittele.
Sekoitin hipun pieneen tilkkaan vettä, jossa se sulaa poristen hetkessä. Sekoitin sen viinilasiin. Noin puolen tunnin sisällä nautinnon aloittamisesta vaimo alkoi toimia selvästi aktiivisemmin kohti huipentumaa. Myös itse akti oli kiihkeämpi.
Mutta nyt varoituksen sana. Älkää missään tapauksessa kokeilko jos tiedätte kumppanilla olevan jotain allergioita tai sairauksia. kokeilusta saattaa olla murheelliset seuraukset.Lääkeiden antaminen toiselle ilman hänen suostumustaan on rikos. Provo haluaa ilmeisesti että me alkaisimme tästä riitelemään hänen kanssaan.
- nussikaakovasti
Ei vaikuta naisella mitään sanoo lääketiede. Aine vain laajentaa verisuonia jolloin kulli saa enemmän verta ja jäykistyy ja sekin vain silloin jos on seksuaalisesti kiihottunut. Joten aine itsessään ei kullia nosta seisomaan.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641066
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla3451046- 61832
- 56731
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k98666Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai49641- 26633
- 68620
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,14618- 57600