Martina on liian kaunis missikisoihin

Martina voittaisi missikisat mennen tullen mutta hän on reilu mimmi ja haluaa antaa muille tytöille mahdollisuuden tulla missiksi ja saada sitä kautta töitä, Martinalla töitä riittää muutenkin.
11266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Nythän sä HÖNÖ pahan pistit.

Äänestä

Martinahan on joskus nuoruudessaan yrittänyt miss Suomi kisoihin mut karsiutunut.Ei sen ulkonäkö vaan riitä ja se ruma luonne ja käytös,missiltä vaaditaan luonnetta ja hyvät käytös tavat myös.

Äänestä
  • Ei sitä huolittu. Eihän rumilukset pääse kisaamaan Suomen kauneimman tittelistä. Joku taso sentään pitää olla.
    Ilmeisesti torjuminen on jättänyt siihen syvät traumat. Niitä se nyt kipuilee vielä vanhanakin.

    Äänestä

  • onko tuo fakta, että yrittänyt kisoihin, tuo on menny ohi..

    Äänestä

  • voivoi34 kirjoitti:

    onko tuo fakta, että yrittänyt kisoihin, tuo on menny ohi..

    Ruma kurppa on 165cm MIES! Fakta tieto!

    Äänestä

No mutta, tatskattu gladiaattori vaan loikkimaan korkkareissa meidän ruutuihin niin varmaan katsoisin. Miss keski-ikäinen vajakki 2017, niin Martsukin huolittais vihdoinkin kisoihin ja varmasti olisi kaikissa kategorioissa ennakkosuosikkina sekä lopulta voittaisi koko shown.

Äänestä
  • MissMr Transu olisi Maralle oikea kisa.

    Äänestä

Ei missikisoissa pygmit pärjää.

Äänestä

Pygmin pituus vaihtelee tilanteen mukaan, alimmillaan ollut 163 ja joskus hipoi 170. Luultavasti pää kerää nestettä lakeensa, jos tarve vaatii!

Äänestä

hahahaha. Martina on kuin toteemipaalu. Naama niin puusta veistetyn näköinen ja kroppa tosiaan kuin toteemipaalu.

Kova muija kyllä on luonteeltaan ja pointsit siitä. Vaikka me kuinka haukutaan niin se vaan hymyilee sitä ärsyttävää hymyään.

Äänestä

Jokunen vuosi sitten näin Marttinan Helsingissä ja vaimoni meinasi ottaa avioeron kun kuulemma katsoin Marttinaa liian pitkään etumus koholla. Itse en huomannut mitään erikoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suuresti.naurattaa kirjoitti:

Martina voittaisi missikisat mennen tullen mutta hän on reilu mimmi ja haluaa antaa muille tytöille mahdollisuuden tulla missiksi ja saada sitä kautta töitä, Martinalla töitä riittää muutenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu