Tylsää menoa ilman askoa. Oisko vihapuheyksikkö iskenyt raisun kielenkäytön johdosta?
Askolta takavarikoitu koneet?
9
116
Vastaukset
- diiäkö.nää
Jospa se on siirtynyt muille palstoille pieremään.
Olen rakastunut Askoon. Kunnon masukainen tuo Asko. Rakastan jäädä hänen alleen, Askon rakkaudesta liki tukehtuen. Hän on mies isolla... ööh, sanotaan vaikka munalla.
Meidän leikkimielinen väittelymme on vain lisännyt rakkauteni määrää. Kuinka tuollainen nalleköriläs onkaan minua aikojen saatossa sanallisesti piiskannut? Toivottavasti hän tekee sen vielä livenä, vitsoen pieniä pakaroitani, kunnes niiden puna on yhtä vahva, kuin kiihtynyt Asko kasvoiltaan.
Tahdon, että Asko ottaa pienet pakarani isoille kämmenilleen ja ja puhaltaa sinne, mistä yleensä pois puhalletaan. Tahdon, että hän karhealla kielellään nuolaisee pallieni alareunaa, saaden minut voihkaisemaan pidättelemättömästä kiimasta.
Kun Asko tunkeutuu minuun, on kuin enkelikellot soisivat. Minä kun pelkäsin, että ensimmäinen anaaliyhdyntä sattuisi, mutta nyt en enää pelkää.
Ei se sattunut. Puolivälissä kiihkeää hetkeämme, Asko kertoi, että hän taitaa kohta tulla.
Sanoin, että olethan täällä jo. Eikös aleta naimaan?- hra20cm
Huono homma.
Kiitokset Asko että viihdytit meitä melkein 15 vuotta.- Buahhhahhohhoooi
Älä sarkastisesti kiittele askoa siitä, kun hän kertoi sinulle että mittaat vain väärin. Perseestäsi revitty mitta oli 10cm mitalta paskassa.
Suomessa mulkun keskikoko on 13.5 x 10cm., joka taas kertoo siitä, että moni mielestään isomman omaava mittaa väärin ja jopa perseestä. - Homoohohhhoooo
h-x kirjoitti:
Onhan se Asko vielä hengissä ja yhtä ärtsynä kuin ennenkin.
Hyvä kun Ake on hengissä, mutta sinä mielisairas hintti voisit kiivetä jännitteelliseen voimalinjaan.
- KansanedustajaRonkainen
Löylykauhat ja kiulut sinne vaan,mutta tehkää nyt jotain tolle: Kutsuni--
Tyypille,joka jakelee täällä listoissansa ihmisten sp.osoitteita,liittää niihin outoja numeroita sekä seksuaalis-sävytteisiä perättömiä tietoja ja lisäyksiä...
->RIKOSILMOTUS???- Trolliteläväthuomiosta
Aika vaikea tehdä mitään tunnuksettomille mt-ongelmaisille kirjoittajille huonosti moderoidulla palstalla. Oikeastaan ainoa mitä niille voi tehdä on jättää kommentoimatta ja samalla ilmiantaa asiattomat viestit. Tuo kutsuni - tapaus on roikkunut palstalla moraaalinvartijana keräilemässä seuranhakuilmoitusten osoitteita noin kymmenen vuotta eli todennäköisesti roikkuu täällä loppuun asti. Siis palstan tai itsensä, kumpi sitten tulee aiemmin ajankohtaiseksi. Kauhapapukaijakin on ollut täällä jo ainakin vuoden 2015 alusta.
Jos trolli teitä ärsyttää ja kerrotte ärsyyntymisestänne julkisesti trollille niin mitäs luulette, vähentääkö vai lisääkö se trollausta?
- Homot-hoitoon
Eihän täällä ole homoa häxyäkään saatu kuriin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 19111579
- 585489
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html462777- 402405
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131871Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,441845Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut291714Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k121636Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta421488Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61486