Nyt kantsii alkaa käyttää e-pillereitä

Sillä kuukauden päästä aion suorittaa pilluusi väkipenetraation. Parempi sinunkin varmistua kuin katua.
7212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Laitetaas kalenteriin.. "hullu raiskaaja poliisi soitto"

Äänestä

ne eivät suojaa hyppykupalta. Olen kupan kantaja.

Äänestä

Tapan sut jos yrität jotain.

Äänestä

kuulostaa homolta..

Äänestä

saanut taas kaljarahaa.

Äänestä

Pidätkö veitsistä? Lorena Bobbitt piti. Ja niin pidän minäkin.

Äänestä

Sitte ois saksille töitä.✂️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minkävoinetraiskattaa kirjoitti:

Sillä kuukauden päästä aion suorittaa pilluusi väkipenetraation. Parempi sinunkin varmistua kuin katua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu