Isku, Asko ja Masku

Akkutehdas on samassa linjassa.
9587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Laitinen ja Tsupari on nähty kuvansissa mittanauhojen kanssa hyppelemässä suut vehnäsellä. Akkutehtaan laajennus alkaa pikaiseen ja laajennus on kokoluokka n.10 kertainen entiseen kokoon.
Pöhinä on nyt kova, kun Siemens tuo datakeskuksen kommilaan. Taivas on enää rajana Warkauden kasvulle ja kehitykselle. Kaikki tämä on kuultua torikahvilassa, eli totta on.
ps. Ja Sukari tuo kauppakeskuksen joutenlahteen.

Äänestä

Asko möi roskaa.Isku oli liian kallis.Stemma on meidän kauppa.Hyvä hinta laatusuhde.Sotkalle kymppi palvelusta.

Äänestä

dadfsfds

Äänestä
  • Akkutehtaan laajennusrahoitus on Jo taputeltu.

    Äänestä

Loppuu.

Äänestä

Iskun kalusteet kalliita,mutta kestäviä. Lähes 30v vanhat hyllyt ja sohvakalustot kestäneet. Kangaspäällisiä vain uusittu. Runko on kunnossa. Hintansa väärtit.

Äänestä

akut ei kestäneet postiautoissa

Äänestä

Postoperative pilasi postin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Varkaus.Nousuun kirjoitti:

Akkutehdas on samassa linjassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu