Jokos Heinäven naiset antaneet näille uusille tulokkaille? Kuulut vähän huhuja. Muutenkin aika erikoinen kylä, ei löydy vapaita kolmekymppisiä mut onneks kuitenkin pillua löytyy. Nimimerkillä neljää eri varattua.
Mamut ja naiset
11
901
Vastaukset
- BakoLaine
Siellä taitaa huudella joku peräkammarin runkkaripoika joka ei ole pillua nähnyt kuin syntyessään ja sekin vahinkona!
- Hhhhhhhhhh
Eli sä oot ainakin antanut. Hyvä hyvä. :)
- älyhoiäläjätää
Taas on joku tyypillinen junttipää aloittanut omasta mielestään tosi viisaan keskustelun.taitaa olla eka kerta kun näkee jonkun ulkopuolisen ihmisen joka on muuttanut muualta kylille!? Näitä junttiprovosoijiahan täällä sitten riittää.
- BakoLaine
Joo näin on joku peräkammarinpoika on mielestään ollut todella hauska, mutta tuossa tuo heinävetinen sisäsiittoisuus näkyy.
- Hhhhhhhhhh
Hahaa. Se koira älähtää johon keppi kalahtaa. Kiitoksia kuitenkin rehellisyydestä kun ette kieltäneet antaneenne. Sailakin taitaa olla "sivistyneesti keskustelemassa" mamujen kaa
- BakoLaine
Ei teistä heinäveden miehistä ole naista tyydyttämään .
- älyhoiäläjätää
Jos nyt peräkämmarin poju kiipeisit niitten banaanien kanssa takaisin sinne puuhun! Kun kerta sieltä satuit tippumaan,ja mieti vaikka et miks se banaani on käyrä.? Vaikka onhan se sulle vähän liian kova rasti sekin! Tai harrasta sitä itsetutkiskelua mikä on sulle varmaan aika tuttua puuhaa!
- oooooppppp
On näköjään Nikke taas heränny haaveilemaan puutteessa! Vissiin jo ranne kipeenä!?
- Jbbhkkk
Sisäsiittosuus ilmenee naisista peräkammarin poika jutuilla. Vaikeehan se on kysymykseen vastata ei tai kyllä.
- Voevoetokkiisateitä
Antakaa ihmisten olla, jopa siellä Heinävedellä. Miksi teidän pitää käyttäytyä noin? Alkaa kylä tulla tutuksi, kun lukee teidän kommenttejanne. Osaattekos oikeasti käyttäytyä?
- Anonyymi
Hyvä että löytyy, sinullekin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042056Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998