Kertokaas Euran miespuolisten kovimpien juorukellojen nimikirjaimia tänne, mitkä on pahempia kun juoruämmät! Voiks olla ällöttävämpää kun juoruava ukko? Ei voi!
Ukot juorukelloina
15
743
Vastaukset
- Porttivahti3
Paperitehdas
- Marjukkaterttu
Lahmal kokoontuu semmone juorukello porukka, et huh huh! Lihavia, persaukisia ukkoja ja rumia ku mitkä! On ku joku ämmälauma! Hyi s......a
- Herlewi
Luvalahelta löytyy jos jonkinlaista peräkammarinpoikaa kenen suu käy nopeempaa tahtia kun pää. Onks ne asunu siellä jossain tynnyrissä ja pannu sukulaisiaan?
- ykslisää
Ainakin SO.
- Anteroluvikselt
Muuta toi jälkimmäinen V:ksi. Huh mikä lööperiä suustaan pierevä juoruämmä ja veljensä samaa maata, ellei pahempi. Euras noita sanotaanki p..........a brotherseiksi. 99% mitä suustaan ulostavat on pelkkää sitä itseään.
- Yksion
Viljakainen
- Toinenki
Toisena Rape H
- NäinköAluksi
AM,MM,MA,MI
- Kikkas
Panelian myllysillassa pahimmat,tietävät sun asioista sellaista mitä itsekkään et tiedä.
- pakkausteippi
Tuli virhe. Piti olla
MMM,AM,CP,TC,WW.
Tiedän. - autotta
Ne juoruavat ukot ovat pahemppii kuin akat sit niitten nimi pitänee varmast olla MUNAMARTAT.
- Totttuuuuuuus
Kyllähän tommonen juoruaminen kertoo kateellisuudesta. Näkeehän sen, mimmoset ukot juoruu ja puhuu pas... toisista. Köyhät, tyhmät, lihavat ja rumat.
- MOOTTOROITU
A ja H M, JA, AL
- Kauttuankone
Onks peräkämmarinpojat saanu pil...? Hih hi hih. On ne, omissa kuvitelmissaa tai 150kg mannelta. ......
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2103879Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii632465Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3912306- 472233
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561257
- 721186
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251136