Monta naista sinuun

on tällä hetkellä ihastunut/rakastunut niin että tiedät sen???? Veikkaisin että aika monta ;)
19516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

No en mä tiedä yhtään ja luulossa on hyvä elää

Äänestä

Kyllä ne kaikkoavat viimeistään siinä vaiheessa kun hymyilen. t. J-mies

Äänestä

Ei yhtään. Valehtelen kaikille

Äänestä

Täysi tusina. Juttelen joka päivä vähintään viiden naisen kanssa. Andropaussini ja minä hyrisemme tyytyväisinä. #nowanks #nofap

Äänestä

Karkuun taitavat enimmäkseen juosta.

Äänestä

Mitä sitä höpöä. Vain yks nainen on mulla kiikarissa. Hänelle hymyilen kyllä mielelläni. Ei me olla enää ihan nuoria.

Äänestä

Minäkin erän hurmurin hymyä kaipaan.

Äänestä

Oli kuinka monta vaan, mutta en mä nauti siitä, että joku on yksipuolisesti muhun ihastunut. Lähinnä harmittaa toisen puolesta, kun ei pysty vastaamaan toisen tunteisiin.

Äänestä

En tiedä, mutta mikään pettäjä ole. Minkäs sille joku voi , eikä hänkään voi jos on tunteita yhteen.

Äänestä

LIIAN MONTA, JA SE JOTA IHAILEN ON VIILEÄ KUIN ... KOLMOS OLUT JÄÄKAAPISSA

Äänestä

Minä haluaisin ihailla yksipuolisesti etäältä. Raskasta se, jos toisen tunteet on taakkana.

Äänestä
  • Onko tuo piste sanojen välillä jokin "tunniste".
    Itse en sitä käytä.

    Minusta rakkaan ihmisen tunteet ovat harvoin taakka,
    ellei hän ole hyvin vihainen!
    Terveiseni lähtevät Texasin Pekalle!

    Äänestä

Ei oo helppoa olla vaatimaton :D

Äänestä

Ei yhtään.

Äänestä
  • Ei montaa?Vastauksesta päätellen enemmän kuin 2

    Äänestä

En usko oikeasti olevan yhtään. Joku heikkopäinen voi hetken hallitsemattomassa hurmoksessa olla mutta se meenee ohi. Hetkelliset hallitsemattomat yllätystuntemukset opettaa itseä hallitsemaan oman mielen oikkuja.

Äänestä

Voihan sitä haluta tutustua ihmiseen muutenkin. Tarviiko sen aina johtaa parisuhteeseen? Olemalla kohtelias se on varmaan helpompaa jos ei tunne ihmistä ja tuleehan siitä parempi mieli muutenkin. Luuletteko tosisaan et oon tääl koko ajan "äänessä" ? Mutmut koirat räkyttää ja karavaani kulkee.... Terv. Tyttö suomussalmelta

Äänestä

Varmaan aika monta. En ole laskenut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hurmaathymylläsikin kirjoitti:

on tällä hetkellä ihastunut/rakastunut niin että tiedät sen???? Veikkaisin että aika monta ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu