Tykkään Annesta...........

Anne inhoaa rumiluksia..........
<3
:(
5126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mistähän syystä dissaat Annea?
Sitä olen aina ihmetellyt Risto......
<3

Äänestä
  • Ei oo saanunna huomioo, pusuu kärttää kovana 😋

    Äänestä

  • Just joo. Kannattaa jatkaa haukkumista.
    Se lisää huomiota ja takuulla pusujakin!.....
    .............
    <3
    Öitä pöitä! Peitto korville ja unta kaaliin.
    Ja lopeta se kaljan lipitys...

    Äänestä

  • Viinii fiinii 😨👺 eikä ees pusuu öitä vaan 💩😛

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Anne inhoaa rumiluksia..........
<3
:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu