Naisen orgasmi

HenkkaM35

Miltä miehistä tuntuu kun nainen saa orgasmin yhdynnän aikana? Laukeatteko miehet myös yleensä samalla kuin nainen saa? Itsellä on hyvin äänekäs naiskumppani lauetessaan ja kiemurtelee ja rimpuilee orgasmin aikana niin että yleensä tulen välittömästi.

6

830

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HyvältäSeTuntuu

      Kyllä mullakin aika usein tulee samalla tai hyvinkin pian sen jälkeen.
      Parhain on ollut ne kerrat, kun orkkumme on alkaneet samaan aikaan. Oeln tuntenut naisen orkun alkavan ja mun heti siinä samalla.
      Kerran tulin toisen kerran samalla seisokilla, kun olin lauennut ekan kerran ja sen jälkeen vielä niitä loppuja työnnellessäni ja liikkuessani kumppani sai orkun. Niin tosiaan sain toisen siemensyöksyn sen takia. Oli todella voimakas kokemus, kun paikat olivat herkkinä vielä ekasta ja muutenkin olin raukeana. Hyvällä tavalla kylläkin voimakas kokemus. Harmi vaan, ettei tuo tuplaorkku ole säännöllinen piirre mussa.

    • Vituttaa.tietenkin

      Koska mun vaan piti laueta ja nauttia.

    • Korttipakkaa

      Kaunista katsella kun nainen tulee ja Ilman mitään kiirettä eteneminen olisi hellää, rakasteleminen kestäisi noin kaiken kaikkiaan kolme tuntia.

    • Ihan helvetin hyvältä. Sehän on itseasiassa koko jutun ydin, nimittäin naisen orkku.

    • Pohjoisespoonm

      En edes kaipaa omaa laukeamistani,kun nainen saa,,,,Kaunista katseltavaa,,,kasvot hartioita myöten punaisena,,silmät pyörii kuin hedelmäpelissä,,,kädet repii tyynyjä. Ja heti uusiksi,,,iskee hulluus,,,lisää,,lisää

    • ihanatakin

      MUn vaimo kun laukee, niin sen kuulee lähes koko kerrostalo! Mut on se nii mukavaa sitä nussia, laukee vähintään kolme krt siinä kun mä kerran.
      Kerran yks mies nussi sitä (sovitusti) isommalla kalulla, niin se vaimoni laukesi ekan kerran kun kaveri työnsi ison kullin sen sisään..... IHANAA

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      232
      4143
    2. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      185
      3703
    3. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      313
      2923
    4. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      270
      2426
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2036
    6. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      72
      1916
    7. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      46
      1832
    8. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      61
      1776
    9. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      61
      1567
    10. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      72
      1470
    Aihe