Naisen löytämisen vaikeus

Me haluaisimme kokeilla ryhmäseksiä 2 binaista ja 1 m. Mies on liian mustasukkainen ottamaan toista miestä sänkyyn mutta tykkäisi katsoa, kun naiset rakastelevat.

Naisen löytäminen vaan on vaikeaa. Ainakin täällä pohjoisessa. Treffipalstalta ei ole tullut yhtään vastausta. Miten muut parit ovat onnistuneet löytämään naisseuraa?

3

1725

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paikkoja-vaikka-kuinka

      Treffipalstoilta, parinvaihto"clubeilta", ihan vaan ravintoloista tai risteilyiltä.

      Mutta edellyttää omaa aktiivisuutta.

    • Jos joku nainen lukee ja kiinnostuu, olet tervetullut. Nainen on 47 b isorintainen ja pyöreähkö. Satunnaisia kokemuksia naisen kanssa. Mies vanhempi ja normaalivartaloinen.

      Mentäisiin sinun ehdoillasi. Riittäisi, että mies vain katsoisi. Tai molemmat koskisimme meidän naista. Tai pariskunta olisi kahden puolen sinua hyväilemässä. Tai sitten kaikki mahdolliset vaihtoehdot.

      • Kiinnostaisiko naista mied


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      101
      4416
    2. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      107
      1882
    3. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      131
      1272
    4. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      102
      1178
    5. Mitä sä haluat?

      Kerro nyt. Sano suoraan.
      Ikävä
      79
      1074
    6. Priden osallistujamäärä suuri pettymys!

      Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate
      Luterilaisuus
      179
      975
    7. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      42
      901
    8. Huono grilli kokemus

      Menimme grillille ostamaan ruokaa. Myyjät nauroivat meille, ja saimme todella asiatonta palvelua. Odotimme ruokaa innoll
      Puolanka
      25
      857
    9. IS Viikonloppu 28.-29.6.2025

      3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit
      Sanaristikot
      57
      831
    10. Joku kysyy

      Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g
      Perussuomalaiset
      62
      802
    Aihe