Tilasin tuossa jokunen päivä sitten itselleni ennenaikaisen joululahjan. Päädyin monien vaihtoehtojen jälkeen Puma Swede "Fuck me like you mean it 2" -nukkeen. Tai oikeastaan torsoon, miksi sitä nyt sitten kutsutaankaan.
Onko muilla kokemuksia kyseisestä mallista? Itselläni on aiempaa kokemusta lelujen suhteen vain perinteisestä tekopillusta.
Sen verran mitä videoita aiheeseen liittyen löysin, näyttävät ihan toimivilta kapistuksilta. Hinta ja laatu tietysti vaihtelevat, ehkä kyyditkin sen mukaan jonkin verran.
Odotan malttamattomasti postin tuloa sekä ensimmäistä "koeajoa". Sitä odotellessa olisi hienoa kuulla muiden kokemuksia.
Puma Swede
SecretlySinful
2
319
Vastaukset 2
kirjoittele viestii
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202482Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401682Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6651102- 1081022
- 71982
- 98936
- 48895
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk85780Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33746- 90732