Martinalla on lapsia - peräkammarin pojilla ei

Martinalla on lapsia, peräkammarin pojilla ei ole eikä tule, koska naisia ei näy mailla eikä halmeilla. Rölötys ja trollaus täyttää poikien elämän.
10125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Martina ei välitä lapsistaan. Riehuminen ja älytön törppöily täyttää Martinan elämän.

Äänestä
  • Huomattavasti paremmin Martina on hoitanut kasvatuksen kuin sinun äitisi.

    1Äänestä

  • kohtasitäpierettää kirjoitti:

    Huomattavasti paremmin Martina on hoitanut kasvatuksen kuin sinun äitisi.

    Martinan isäkin on samaa mieltä.

    Äänestä

  • kohtasitäpierettää kirjoitti:

    Huomattavasti paremmin Martina on hoitanut kasvatuksen kuin sinun äitisi.

    Minun äidilläni ei ole väkivalta ongelmaa, eikä hän ole uo-velkainen rattijuoppo.

    Mutsis on ruma!
    Hähä! :D

    Äänestä

Äläs nyt onhan se juuri blogissaan herännyt mahtavaan äitiyteensä , itsekkyyskin on matkan varrella karissut ihan olemattomiin --joopa joo kuka tota uskoo , toi muija esiintyy äitinä just sen verran , että siitä on sille imago hyötyä ,on kiva postata poseeraus kuvia muksujen kanssa kun päivittäiset ikävät velvollisuudet hoitaa joku muu ,tulevan oikeuden käynnin kannalta on tietysti parempi olla marsipaanienkeli kun salapano joka harrastaa kapakkatappeluita

1Äänestä

Nyrkki-Kyllikin on vaikea tulla raskaaksi.

Äänestä

Martina on salapano. On siinä meriittiä ja lapsille kerrotavaa koulussa. Mitä teidän äiti tekee kysyy opettaja. Meidän äiti oli Suomen ensimmäinen virallainen salapano. Hiihaaaaa

Äänestä

Martina on nainen. Peräkammarinpojat miehiä. Rumakin nainen saa aina moloa, mutta miehet eivät saa. Siinä se ero.

Äänestä
  • Martina on yhä Riihimäen historian poljetuin fillari.

    Äänestä

Martina on hoitanut lapsensa hyvin. Hyvät vaatteet ja perusasiat näyttää olevan kunnossa. Sitä ei voi kiistää puitteet elämiseen on hulppeat

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohtasitäpierettää kirjoitti:

Martinalla on lapsia, peräkammarin pojilla ei ole eikä tule, koska naisia ei näy mailla eikä halmeilla. Rölötys ja trollaus täyttää poikien elämän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu