Vaalimaan ampuja mielentilatutkimukseenn!!

Miehen tuntien, ei yllättänyt!!!
7348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos kerran tunnet, niin kerro sitten kenestä on kyse. Muuten avaus on pelkkää joutavaa lätinää.

Äänestä
  • En viitti nimee laittaa, kyllä se on laajalti tiedossa!!!

    Äänestä

Hulluhan se o!

Äänestä

Josko se hullujen huoneelta karkasi, miks pitää tehdä mielentilasta vielä tutkimus. Eikös se niin mäne, kerran hullu, aina hullu. Ugri voi päästä hyviin hankkeisiin, jos älyä pyytää kipurahoja, luulis älyävän ku ei päähän osunut.

Äänestä
  • Kyllä Jaltsa on jo pykäläketun hommannut:

    Äänestä

Ettei vain sortuisi sihin leppäskettuun, siit männöö kaikki omatkii, jos jotain olis vietävää.

Äänestä

Tulokset tuli jo, mielentila iloinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Klamilanorhi kirjoitti:

Miehen tuntien, ei yllättänyt!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu