Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ihanaa1234

Kivaa juoda kuset suoraan pillusta,tehty puistonpenkillä ja eikä haittaa vaikka sänkykin kastuu
4341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aah.. saisinpa sut hameeni alle. Haaveeks vain jää pisuttelu miehen kasvoille.

2Äänestä
  • Voi kun pääsisi joskus kokeilemaan. Asun keskisuomessa

    Äänestä

  • aina valmiina hameesi alle,

    Äänestä

Tuu tänne, en jaksas nousta sohvalta. Voisit samalla tyhjentää peräsuolen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kastuukastuu kirjoitti:

Kivaa juoda kuset suoraan pillusta,tehty puistonpenkillä ja eikä haittaa vaikka sänkykin kastuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu