Laitetaan vähän musiikkia iltaan

28408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

En unohda

Äänestä

Hyvää yötä
Nuku hyvin

Äänestä

marraskuista sadetta...muistoja hänestä...

Äänestä
  • Jos liki tulisit...sen tekisin.

    Äänestä


  • .. mmm kiss me quick, I just can't stand this way..

    suomennos savolaesittain.. pussoo äkkii, ehämmie kehtoo tällee seisottoo kaeke aikoo..

    Äänestä

Tämä on minun mielestäni hyvä kun tuo Pelle Miljoona on ollut lasten ohjelmissakin... moottoritie on kuuma, ihan hyvä.

Kunnioitettavaa Pellelle, että on jaksanut olla lapsillekin opettamassa rokkia.

Äänestä

Oikein vanhoja komeita kitarasointuja löytyy Tony Iommilta, Black Sabbathin Vol. 4. on jäänyt ostamatta harmittavasti noista.

Äänestä

Meillä oli aika kovia nopeuksia autoilla joskus... musiikkina autossa oli minulla joku suosikki, Black Sabbathin Spiral Architect... jätti-ylinopeudella, jotta puut vilisee vieressä, Volvo Amazonillakin vielä ja sikari palaa suussa tuuletusikkunasta :D

Äänestä

Volvon Amazoneihin saa kyllä tehoja noin 140BHP uusiin 2D helpostikin, kannen suunnittelu ja virityskaasuttimet...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkohta kirjoitti:

täällä taas.

https://www.youtube.com/watch?v=ccpaaZvDL1k

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu