Kanttilaatikoita yritetään muotoilla Toytien näköisiksi:
https://www.is.fi/autot/art-2000005434100.html
Tässä taas saksalainen Toyotan kopio
8
145
Vastaukset
- Japsithöh
Nuo teki autoja jo silloin kun japanilaiset kopioivat sakujen ompelukoneita.
- fghgfhgfh
Toyotalla kyllä edelleen se omituinen muotoilu ja tuo kyllä vahvasti kopioitu Huandailta sekä varsinkin Kialta joka koetaan haastajana ja pelkästään Golfin on kohta pakkoa uusiutua radikaalisti,
Opettele kirjoittamaan ennen kuin tulet tänne järkeäsi jakamaan. Toyota alkoi tehdä autoja 10v aikaisemmin kuin koko Hyndaisata oli kuultu juttuakaan.
- ei.onneksi
Tuossa ei ole mitään Toyotaan viittaavaa. Ja helvetin hyvä niin.
Pokemonin irvistyksiä kaikki, paitsi jos on ristisuusammakko.- onnea.koittamaan
Niin onhan se Portugali vakuuttava valmistusmaa, oikea autonvalmistuksen kehto. Mitäs noita portugalilaismerkkejä taas olikaan, oliko enemmän kuin bugarialaisia, niin ja vielä DSG-ongelmalaatikolla. No, sellaisella saa ainakin jännitystä elämään, jos on tylsää ja vauhdikasta pajaelämää Ei pidä unohtaa että vanhoillakin VW-malleilla laatu- ja luotettavuustutkimuksissa on ylletty vain viimeiseen sijaan viime vuonna. Suuntahan on silloin vain ylöspäin mutta rehellisyydestä ei ole takeita.
- turkistatoyotaa
Turkkilainen toyota on vakuuttanut meillä jo monta vuotta, muka luotettavuudellaan mutta kun ominaisuuksia puuttuu kilpakumppaneihinsa verraten kun edes lasinpesunnesteenpintavahtia tai merkki valoa saada pohjoismaisiin kurakeleihin.
Että ne jaksaa dsgeestä aika vanhaa ainakin meillä kolmas dsg eikä mitään satojentuhansien kilsojen kokemus skodalla.
Nyt 2010 kun vaimon yariksesta 2010 mallinen porsi kampiakselin asentotunnistin ja vaihdelaatikkoon jäi pakki päälle, kesti sekin remppa kauan kun niistä luotettavan osista oli kova kysyntä eikä ollut mikään eka kerta ko. merkillä.- Nykyajan.lada
Puhumattakaan kaistanvaihtovilkusta tai portaattomasta selkänojan säädöstä
- miksi.ostit
No,mutta kuitenkin ostit??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103