olet poikamies löydät nsisen hyväilette toisianne jos ei kulli seiso, etkä siinä tilanteessa pysty, niin tilanne on todella vakava.
järki käteen kloppi
77777ttt
1
257
Vastaukset
- Anonyymi
Tilanne ei ole lainkaan vakava. Tuo on näet koettu nuorena ollessa useankin kauniin ja hoikan tytön luona.
Syy selvisi se oli itsesuojeluvaisto. Onneksi en onnistunut, sillä joltaion seuraavalta nainen rikkoi kondomin tai halusi ilman ehkäisy. Nainen teki 4 lasta, jokainen oli eri miehen.
Näin oma rakkaustarinaa viettäen ja lastenlasten kanssa leikkien kyllä usein kiittää että "se ei aina seissyt".
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59788
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111763- 43636
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla212565- 40534
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82473Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37470