Talon kuntotarkastus

Keneltä kannattaa ottaa perusteellisempi talon kuntotarkastus ostoa ajatellen täällä Satakunnnan alueella? Marko Laatu on yksi vaihtoehto, aika kallis taitaa olla, mutta entäs muita?
31040
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suositukset myös Marko Laadulle. Tekee perusteellisia kuntotarkastuksia ammattitaidolla.

Äänestä

Laatu ei ymmärrä käytännön rakentamisesta mitään, puhuu rylleistä ja rilleistä

Äänestä

Minulla on oikein hyvä kokemus Marko Laadun työstä vesivahingon korjaussuunnittelussa v 2014. Kyllä voin suositella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huntsbäk kirjoitti:

Keneltä kannattaa ottaa perusteellisempi talon kuntotarkastus ostoa ajatellen täällä Satakunnnan alueella? Marko Laatu on yksi vaihtoehto, aika kallis taitaa olla, mutta entäs muita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu