Monesti leikissä on kyse siitä, että nainen kieltää orgasmit mieheltä. Mutta omalla kohdallani tilanne on se, että olen itse kieltänyt orgasmit itseltäni. Noin kuukauden jälkeen alkoi tuntumaan siltä, että ei tunnu enää missään.
Paineiden lisäämiseksi kaipaisinkin söpöä neitoa 'kämppikseksi', joka sopivan viattomasti herättelisi haluja pelkästään olemuksellaan.
Nimimerkillä, niin monta parisuhdetta on kaatunut siihen, että rakastan pihtaamista yli kaiken. Niin nyt kerron ihan ensimmäiseksi sen asian, että mitä ei ole tiedossa.
Jotkut tykkää käyttää näissä leikeissä siveysvyötä, mutta mielestäni se on aivan epäolennaista. Koska lukitus on täysin henkistä ja kyse on siis vain kevyestä kontrollifriikkeydestä.
T: Pk-seutu, 36v mies, denial @ objectmail.com
Kestoselibaatti, söpöstelijä haussa
5
1654
Vastaukset
- sahranna
laitoin viestiä, uskaltaisitko nakutreffeille, sauna ja viiniä?
- Super-Pihtari
Ei kiitos. Mutta jossain kivassa ravintolassa voidaan kyllä käydä nauttimassa kunnon pihvit ja pullo viiniä.
- iinuliinutin
hei. olen tulossa Helsinkiin viikonlopuksi. voisko sun luokse tulla?
- Super-Pihtari
En kyllä lupaa suoraan mitään. Mutta illallinen kaupungilla voisi kyllä sopia. Katsotaan asioita sitten sen jälkeen, jos nappaa vielä molemminpuolisesti.
- hehheh_
Super-Pihtari kirjoitti:
En kyllä lupaa suoraan mitään. Mutta illallinen kaupungilla voisi kyllä sopia. Katsotaan asioita sitten sen jälkeen, jos nappaa vielä molemminpuolisesti.
Haha. Käyttävät impotenttia hyväkseen kun voi tulla yöpymään ilman pelkoa siitä, että tarvitsee panna. Sen kun käy syömässä talon laskuun ja koisimassa ja sitten aamulla huit vittuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen453224Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,652631Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään662457Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621338Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3031273Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?31129- 411016
Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1021013- 42997
- 80981