Kestoselibaatti, söpöstelijä haussa

Super-Pihtari

Monesti leikissä on kyse siitä, että nainen kieltää orgasmit mieheltä. Mutta omalla kohdallani tilanne on se, että olen itse kieltänyt orgasmit itseltäni. Noin kuukauden jälkeen alkoi tuntumaan siltä, että ei tunnu enää missään.

Paineiden lisäämiseksi kaipaisinkin söpöä neitoa 'kämppikseksi', joka sopivan viattomasti herättelisi haluja pelkästään olemuksellaan.

Nimimerkillä, niin monta parisuhdetta on kaatunut siihen, että rakastan pihtaamista yli kaiken. Niin nyt kerron ihan ensimmäiseksi sen asian, että mitä ei ole tiedossa.

Jotkut tykkää käyttää näissä leikeissä siveysvyötä, mutta mielestäni se on aivan epäolennaista. Koska lukitus on täysin henkistä ja kyse on siis vain kevyestä kontrollifriikkeydestä.

T: Pk-seutu, 36v mies, denial @ objectmail.com

5

1684

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sahranna

      laitoin viestiä, uskaltaisitko nakutreffeille, sauna ja viiniä?

      • Super-Pihtari

        Ei kiitos. Mutta jossain kivassa ravintolassa voidaan kyllä käydä nauttimassa kunnon pihvit ja pullo viiniä.


    • iinuliinutin

      hei. olen tulossa Helsinkiin viikonlopuksi. voisko sun luokse tulla?

      • Super-Pihtari

        En kyllä lupaa suoraan mitään. Mutta illallinen kaupungilla voisi kyllä sopia. Katsotaan asioita sitten sen jälkeen, jos nappaa vielä molemminpuolisesti.


      • hehheh_
        Super-Pihtari kirjoitti:

        En kyllä lupaa suoraan mitään. Mutta illallinen kaupungilla voisi kyllä sopia. Katsotaan asioita sitten sen jälkeen, jos nappaa vielä molemminpuolisesti.

        Haha. Käyttävät impotenttia hyväkseen kun voi tulla yöpymään ilman pelkoa siitä, että tarvitsee panna. Sen kun käy syömässä talon laskuun ja koisimassa ja sitten aamulla huit vittuun.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      429
      3182
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      88
      2466
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      80
      2073
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      126
      1783
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      144
      1677
    6. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      21
      1383
    7. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      76
      1339
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      296
      1146
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      18
      1121
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1059
    Aihe