Kestoselibaatti, söpöstelijä haussa

Super-Pihtari

Monesti leikissä on kyse siitä, että nainen kieltää orgasmit mieheltä. Mutta omalla kohdallani tilanne on se, että olen itse kieltänyt orgasmit itseltäni. Noin kuukauden jälkeen alkoi tuntumaan siltä, että ei tunnu enää missään.

Paineiden lisäämiseksi kaipaisinkin söpöä neitoa 'kämppikseksi', joka sopivan viattomasti herättelisi haluja pelkästään olemuksellaan.

Nimimerkillä, niin monta parisuhdetta on kaatunut siihen, että rakastan pihtaamista yli kaiken. Niin nyt kerron ihan ensimmäiseksi sen asian, että mitä ei ole tiedossa.

Jotkut tykkää käyttää näissä leikeissä siveysvyötä, mutta mielestäni se on aivan epäolennaista. Koska lukitus on täysin henkistä ja kyse on siis vain kevyestä kontrollifriikkeydestä.

T: Pk-seutu, 36v mies, denial @ objectmail.com

5

1577

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sahranna

      laitoin viestiä, uskaltaisitko nakutreffeille, sauna ja viiniä?

      • Super-Pihtari

        Ei kiitos. Mutta jossain kivassa ravintolassa voidaan kyllä käydä nauttimassa kunnon pihvit ja pullo viiniä.


    • iinuliinutin

      hei. olen tulossa Helsinkiin viikonlopuksi. voisko sun luokse tulla?

      • Super-Pihtari

        En kyllä lupaa suoraan mitään. Mutta illallinen kaupungilla voisi kyllä sopia. Katsotaan asioita sitten sen jälkeen, jos nappaa vielä molemminpuolisesti.


      • hehheh_
        Super-Pihtari kirjoitti:

        En kyllä lupaa suoraan mitään. Mutta illallinen kaupungilla voisi kyllä sopia. Katsotaan asioita sitten sen jälkeen, jos nappaa vielä molemminpuolisesti.

        Haha. Käyttävät impotenttia hyväkseen kun voi tulla yöpymään ilman pelkoa siitä, että tarvitsee panna. Sen kun käy syömässä talon laskuun ja koisimassa ja sitten aamulla huit vittuun.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen

      Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️
      Ikävä
      66
      2238
    2. Onko kaivattusi

      kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.
      Ikävä
      38
      1853
    3. Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...

      Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.
      Maailman menoa
      171
      1480
    4. Viulu vaiennut

      Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣
      Suomussalmi
      21
      1454
    5. Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.

      Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      77
      1167
    6. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      177
      1134
    7. Kyllä tekee kipeää

      Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬
      Ikävä
      21
      1086
    8. Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.

      Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä
      Maailman menoa
      105
      1064
    9. En mä tiedä mitä tapahtuu

      siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.
      Ikävä
      9
      922
    10. Luotatko kaivattuusi?

      Jos et, mistä kiikastaa?
      Ikävä
      77
      919
    Aihe