Onnittelut Putinille syntymäpäivien johdosta ja uudesta koirasta joka on laumanvartija.
Nyt on Putinille annettu kansallisaarre.
https://www.youtube.com/watch?v=SRsbAX1dkYQ
Kyseessä on merkittävä arvo koira jonka suku ja geeni tausta on varmasti valio luokkaa.
Putin voi olla ratkaisevassa asemassa nimen omaan laumanvartijoiden etuja ajatellen.
Putin sai lahjaksi laumanvartijan
4
194
Vastaukset
- TosiMiesPutin
Vanha juttu jo....Mutta onhan sillä Puuttinilla sydän kultaa, sen näkee miten hallitsee ja kohtelee koiriaan.Jos ihminen pitää koirista, häne i voi olla paha ;)
https://www.youtube.com/watch?v=zOemaZfcQ5g
https://www.youtube.com/watch?v=_9STy5zqq1E- näin.on
Se on totta, olin juuri sanomassa samaa. Ihminen ei voi olla silloin ainakaan läpeensä paha.
- Kollot.pulisee
Olette hulluja, mutta sehän tiedettiin jo. Putin on käytännössä diktaattori ja hirmuhallistija. Kohtelihan Hitlerkin koiria hyvin. Tällä palstalla on kyllä varsinainen todellisuuspakoisten mielisairaiden kokous. Oletteko kaikki samalla osastolla, Niuvanniemi? Kellokoski?
- NäinKertoi
Koira ammuttiin kuvausten jälkeen ja syötetiin siolle, tietää venäläinen päivälehti kertoa.
https://m.kompravda.eu/daily/26768.7/3799637/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2039689Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen394460Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1204002Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1063885- 2153541
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik342949Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1551522Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its731416- 901214
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151181