Leikkirahalla pihville!!

TriRojuu

GRILLIPIHVI leikkirahalla

1.56 ONE
(1 ONE = 15.85 EUR )

4

98

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuinkahan ne mahtaa hoitaa arvonlisäveron? Vai hoitavatko ollenkaan? Huhupuheiden mukaan pihvinostosta ei saa mitään kuittiakaan. Olisikohan verottaja kiinnostunut? Mikähän se olikaan verottajan ilmiantosähköposti? Täytyy laittaa sinne viestiä tästä yrittäjästä/koijarista!

      • FeikkiPihville

        Looginen selitys Onepihveille olisi. Omistaja on tunkittanut ja on pakko leikkiä oikeaa valuuttaa. Olenko väärässä?


      • dfgdgdhdfhhsrh
        FeikkiPihville kirjoitti:

        Looginen selitys Onepihveille olisi. Omistaja on tunkittanut ja on pakko leikkiä oikeaa valuuttaa. Olenko väärässä?

        Kuuluu kuplettin juoneen, kun ensin höynäytetty kymmenien miljooninen arvosta niin varmsti voi lohdutuksesi tarjota pihvit 30 nopeimmalle puupäälle.

        Nyt huippu diiili : Maksa minulle 5 tonnia niin saat ihan oikean lounaskupongin postissa ja koineja vaikka saavillisen


      • Naaarattaa
        dfgdgdhdfhhsrh kirjoitti:

        Kuuluu kuplettin juoneen, kun ensin höynäytetty kymmenien miljooninen arvosta niin varmsti voi lohdutuksesi tarjota pihvit 30 nopeimmalle puupäälle.

        Nyt huippu diiili : Maksa minulle 5 tonnia niin saat ihan oikean lounaskupongin postissa ja koineja vaikka saavillisen

        Totta. Vaihtarina
        https://youtu.be/x8fWcnYx3FU


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      257
      8880
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      311
      6197
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      66
      1320
    4. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1277
    5. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1091
    6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      76
      924
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      60
      847
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      43
      768
    9. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      310
      680
    10. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      23
      666
    Aihe