Narsu liivijohtaja karvalakit paskassa

Nyt Otsolassa taa löysää laakereissa ja piikki tulpassa kun pimeys pahenee.
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sillä tulpan hilavitkutin katkaisija pätkii ja siksi tulppaan tulee koko ajan piikki. Ei pysty korjaamaan sitä itse ja Suomesta ei korjaajaa löydy, joten mahdottomuus saada kuntoon. Karkuun ei pääse kun tulppa ei toimi, ei sytytä.

Äänestä

Olisiko sekään hyvä jos se koko ajan vitkuttaisi ja pahaa jälkeä tulisi?

Äänestä

Mitä helilässä tapahtui

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Täyskuunaika kirjoitti:

Nyt Otsolassa taa löysää laakereissa ja piikki tulpassa kun pimeys pahenee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu