M sun lähellä tahtoisin vaan olla ihanuus

ja halata sua ja ikinä en päästäisi irti, ihana nainen oot! <3
5290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sulla on kauniit smaragdisilmät ja kiva eebenpuun värinen tukka
<3huumaantunut susta<3

Äänestä
  • Millainen tukka, kyselee l-nainen jolla nuo tuntomerkit..

    Äänestä

Ootko L komistus?

Äänestä
  • Ei ole, vaan trolli

    Äänestä

  • Lesbo joo kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Söpöllekaunottarelle kirjoitti:

ja halata sua ja ikinä en päästäisi irti, ihana nainen oot! <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu