Joko olette tutustuneet yhdistyksen ohjelmaan ja nettisivuihin? Mitä mieltä olet puolueeksi pyrkivän yhdistyksen ohjelmasta?
Suomen kansa ensin ry
9
426
Vastaukset
- Rehellinenveronmaksaja
Yhtä paljon huolissaan, kuin Paavo Väyrysen ja Ilja Janitskin ehdokkuudesta presidentinvaaleissa.
Niin perkele!- epärehellinenverorosvo
Iljahan luopui ehdokkuudesta ja Paavolla ei ole vielä tarvittavaa määrää kannattajakortteja.
Joten ei tarytte olla sun huolissaan. - VäyrysMersuMies
Ähäskutti
Paavolla on tarvittava määrä kortteja ja Paavo on menossa mukana.
Jee! Hyvä Paavo. - Suomi.ensiksi
Minäki äänestän Paavua ku se Ilija perruutti osallistumisensa ku se meinattiin tappaa vaan saiki vain syövän josta saattaa olla parantumasa.
- petofiilis
Toivottavasti Ilja paranee ja perustaa uuven puolueen.
Vaikka
"Kotimaani on Andorra" tai "Lieksa on my mind allways".
Ja toivottavasti pääsee Suomeen syöpähoitoihin, ku muualla on se hoito vähän semmosta kälystä; ulukomaalaista. - ruokasoodahörhöille
petofiilis kirjoitti:
Toivottavasti Ilja paranee ja perustaa uuven puolueen.
Vaikka
"Kotimaani on Andorra" tai "Lieksa on my mind allways".
Ja toivottavasti pääsee Suomeen syöpähoitoihin, ku muualla on se hoito vähän semmosta kälystä; ulukomaalaista.Kumma kun ei noudata lehdessään julkaisemiaan syövänhoito-ohjeita. Ruokasooda kuulemma hävittää kaikki syöpäsolut muutamassa päivässä, hoh hoijaa... niin ratkeaisi kaikki lopullisesti: haudan levossa ei tarvitse huolehtia mistään.
- KunKysyit
Kysymyksessä on hörhöyhdistys. Seuraava kysymys?
- Eiijii
Kovin ovat vihaista ja päällekäyvää porukkaa,Varsinkin Marco ja nämä oulun porukat ja kempeleen herra.
- lakerikenkäinen
Paavo ei oo vieläkään kuollut witutukseen. Valitettavasti, sanoisi Mara.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942553- 195954
- 55752
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119672- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?14496- 49493
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 55465
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11450