Milloinkas mielesi sitten muuttui

Ja mikä/ mitkä asiat siihen vaikuttivat?
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla ei ole mieli muuttunut. Samaan naiseen ihastunut ja myöhemmin rakastunut jo 6 vuotta. Ainoa mikä muuttunut, niin silmät auenneet omaa käytöstä kohtaan ja tajunnut koko nipun asioita missä tehnyt väärin ja peilannut omia ongelmiaan turhaan suhdetta (ja sitä toista henkilöä) kuormittaen.

Äänestä

Syyllistä ei ollut. Elämä vain joskus heittelee. Minulla ei ole valtaa, eikä oikeuksia mihinkään suhteessa häneen. Kiitollinen olen. Toivotan kaikkea hyvää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiinnostaisitietää kirjoitti:

Ja mikä/ mitkä asiat siihen vaikuttivat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu