Niinhän siinä käy!
Miekkataksilla matkustelu...
8
1122
Vastaukset
Siis millä?
- Naapuri77
Mahtaa ne työtkin kärsiä, kun joutuu hieman reissua tekemään..😂😂😂
- asiassapysytään
Muutkin mokaa. Koeta kestää.
- 88888887
Isät katsovat poikiaan..
Suku on paras!! - Jåhnteere
Joko se poika on taas putkassa?
- osuikooikeaan
Elekää kehatko repostella. Hyvähän se jos sentään teällä jonniimmoista liikettä on. Olipa sitten valtion taksi tae putkan ovi.
- Tuuheakarvalakki
Kaikenlaista toimintaa tarvitaan. Näillä tapauksilla on työllistävä vaikutus ja pysyy edes jonkinlaista palvelua kylällä. Jos poliisia ei tarvittaisi niin kohta olisi tyhjänä nykyiset tilat ja kaikenlaiset luvat ja kortit jouduttaisiin lähtemään kyselemään Kajaanista. Elikkä siis joutavat pulinat pois ja kyseisen herran tavatessaan tulee tarjota vaikkapa tuopillinen hyvää ja virkistävää juomaa. Lasituopista.
- Poeka99
Voehan volovo!
Ketä se niin kiinnostaa, jos joskus ajeloo taksilla, jossa on kaksi kuskia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637