Kaunis Marttina!
Nainen joka on saavuttanut kaiken elämässään..
Kauneus puhdasta luomua, upea kahden lapsen äiti, henkisesti seestynyt ja tasapainoinen, ei mitään lööppijulkisuutta, empaattinen ja rauhaa rakastava, ei irtosuhteita, huippu koulutus, talous tasapainossa, noudattaa lakia, ei hölmöile päihteiden kanssa, ei koskaan valehtele, tekee töitä 27/7 muiden hyväksi.
Perfect fife for me 😃
Nainen joka on saavuttanut kaiken elämässään..
Kauneus puhdasta luomua, upea kahden lapsen äiti, henkisesti seestynyt ja tasapainoinen, ei mitään lööppijulkisuutta, empaattinen ja rauhaa rakastava, ei irtosuhteita, huippu koulutus, talous tasapainossa, noudattaa lakia, ei hölmöile päihteiden kanssa, ei koskaan valehtele, tekee töitä 27/7 muiden hyväksi.
Perfect fife for me 😃
Vastaukset 24
Vanhimmat
Joo.. Hänen rahojen perään olevan ukkonsa vois heittää kadulle.
Fife?
Fife on kortenkkua. Perfact lafamilassa on fine ja pupu.
Täysin turha ja provosoiva aloitus.Eiköhän tää ketju ollut tässä.
Oliskohan se aloitus suunnattu vaikka sinulle. Pääset tyhjentämään sanaista arkkuasi.
Oikein kiva aloitus, jossa kehuttiin kv-brändin saavutuksia.
Ja niin totta laalaa-maailmassa kisojen kunniaks varmaan , katsokaa suora lähetys toisen iltalehden nettisivulta on muuten varmaan laadukas ohjelma eikä tarvitse paikalle vaivautua
Totta kai se on katsottava kenet sieltä ottaa juorupalstalle haukuttavaksi.
Harvoinpa pulskat luomu rouvat on kauniita kateutta kyllä tuntuu riittävän
Iltasanomat on Martinan palveluksessa, ei ole avattu kommenttiosioita (toiseen hetkeksi, josta kriittiset poistettu) Miss Hki -lehtijuttujen perään. Ettei vaan kukaan pääse sanomaan mitään missifinalistin ja missiemon väkivaltaisuuksista.
Mutta onhan tuo jo kohtalon ivaa tai jotain karmaa, että Martina joutui noin häpeälliseen tilanteeseen kisojen viime metreillä. Ei varmasti kyllä osaa edes hävetä!
Me naiset -lehdessä on valkopesujuttuja aina välillä..
Kauniit ja rohkeat Mara ja Stefu arvostetuissa missikisoissa tänään ja Esko Victorian ja Isabellan kanssa HAssa keikalla. Noiden kaikkien elämä on täynnä vauhtia ja vaarallisia tilanteita.
Onneksi Martina on näiden juttujen yläpuolella. Törkeetä haukkua jatkuvasti yhtä ihmistä, joka kuitenkin saa aikaan enemmän kuin te kaikki yhteensä....joojoo rattijuoppo, salarakas..autoin teitä rakit, jatkakaa te.....
Totta. Todella aikaan saava marsu kyllä on. Harva onnistuu tuohon ikään ryssimään kaikki asiansa noin perusteellisesti.
Ja rakithan jatkaa;D
Näemmä jatkat. Menehän tauolle.
Nimm. "Ärffffärfff" Mitkä sun startegiat on noin niin kun omasta mielestä? Jatkatko palstailua, vai loppuuko tähän?
Hähä! :DD
Tarkoittaako aloittaja jatkosodan aikaista kaukopartioryhmää joka tunnettiin osasto Marttiinana?
Ruma kuin PIRU
Kun ihmisen sisäinen rumuus paistaa ulospäin, ei siihen auta mitkään kauneuskirurgian temput. Lopputulos on irvokas ja epämiellyttävä, jota ei voi edes hyvällä huumorilla kutsua viehättäväksi.
Tuolla muijalla on tyypillinen ns. resting bitch face.
Jos sinulla olisi yli 70 000 seuraajaa, niin tuskin kertoisit avoimesti pettämisistä ja pahoista mokistasi ?,?
Tuo seuraajamäärä ei pidä paikkaansa. Näitä voi "ostaa" itselleen ja heruttaa lukemia muualta. Niksit on olemassa, kun vaan tietää ja osaa niitä käyttää.
Tämä seuraaja-lukumäärän manipulointi on oikeasti jo vanha juttu. Tuo on ajastaan jäljessä.
Kaunis ahkera Martina on taas järjestänyt niiiin fiksut missikisat. Menee harrastelijaryhmään, oliko tämä nyt 10. kerta. Tulee jotenkin omat kouluajat kevätjuhlineen mieleen.
todella luomut tekotissit ja luomu botoxit sekä luomu mesolangat, luomu tekotukka, luomu tekokynnet. ym. luomu teko härpäkkeet.