Onko hejpoin asento kun naista pannaan perseeseen?
Doggy slyte
Jari_Natunen
71133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Dogidogi.
Takaapäin on hyvä asento anaaliseksiin miesten ja naisten kanssa. Helppo rentoutua. Huonona puolena se, että ei näe toisen ilmettä. Varsinkin ekaa kertaa anaaliin pantaessa se olisi hyvä. Sen näkee jos tekee liian nopeasti jo ennen kuin toinen mitään sanoo.
Jalat olkapäille!
Doggy 'SLYTE' 😆😁😆😆😂😁😅
Ehkä pitäisi tavata ne pornovideon kannet uudelleen😂😂😂?
Takaapäin tietysti, vatsallaan käy mutta parempi doggystyle, peppureikä tuntuu vielä tiukemmalla kun nainen kontallaan. Meillä vaimo ei tykkää kontallaan peppuseksistä, mutta suostuu, kun tietää että laukean nopeammin kuin hänen ollessaan vatsallaan.
On helpoin kunhan on pehmoista polvien alla. Hyvät näkymät takaapäin ja voi samalla puristella ja levitellä persposkia. Saa naisesta kunnolla kiinni jos meinaa lähteä karkuun
Kun laittaa ison tyynyn pepun alle niin lähetyssaarnajakin on ihan ok ainakin mun mielestä. Mies voi samalla suudelle tai hyväillä rintoja :)