Väsyttääjo

Tulen kainaloosi nukkumaan koko yöksi, olen pahoillani jos kuorsaan.

@Tlle
7288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minäkin haluan "jonkun" kainaloon. :)

Äänestä

Ei haittaa mulla on tennispalli

Äänestä

Ollaanko vähän domina hommia?

Äänestä
  • Ei jaksa dominopeliä, nukuttaa vaan. Miss lie nappulatkin.

    Äänestä

Oon väsynut jo. Mikset ollu täällä aiemmin?

Äänestä
  • oli vähän hommia.tulenko huomenna ennen ysiä

    Äänestä

No ei tarvii mut voisit tehä vaik aloitteen vuorodtas :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhakiellellänytnukutt kirjoitti:

Tulen kainaloosi nukkumaan koko yöksi, olen pahoillani jos kuorsaan.

@Tlle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu