Minulla on vain tämä suomi24 ha nyt tarvitsisin laajemoaa nettiä kun teen etätöutä ens viikosta alkaen. Saanko suomi24: jään jotenkin liitettyä netin.
Maksan ihan turhaan mideemista kun puhelinlinjat meninpoikki 2 vuotta sitten. Muistaakseni proxy inet.com on sebosoite josta saa ilmaisen söhköpostin. Teen työkseni kiinteistöjen ilmanvaihtohuolto kartoituksia
Maksan ihan turhaan mideemista kun puhelinlinjat meninpoikki 2 vuotta sitten. Muistaakseni proxy inet.com on sebosoite josta saa ilmaisen söhköpostin. Teen työkseni kiinteistöjen ilmanvaihtohuolto kartoituksia
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mutta mites se ruakinta kun Ilja pääsee Sörkään? Joko on järjestetty?
Ohops. Olipaan alotus. Piilokysmyksiä ilman tarvittavvoo merkkii. En ymmärrä tätä nykynettii, mutta helekutin hyvin toimii ku antaa vaa hiiren klikkailla ja painollaan rullatia. No tietenniin vaattii sen verran oma-alotteissuutta, jotta maha pittää olla, siis hiirellä, jotta olis sitä painoa. Oma maha tukevoittaa ottteen sen hiiren siis. Ossaan sannoo mihin tarvetta ja sitten antaa ammattilaisten hoidella hommat ja pikku opastuksen. Ei niin. Elekkee nyt käsittäkö väärin. enhän mie kaikeillaisii kommervenkkei anna tehä. Kyllä näitten netti juttuin ja operatiivisten juttuin kanssa on syytä pittee pöksyt jalassa. Aivan hulluuttahan se ois uskoo kaiken maaliman luurityrkyttäjjiin.
Laajemo epokaista löytyypi ylleensä kaivettuna. Moni veli ja sisko sotkeuttuu näihi moteraattoreihien kuvitelttuun uskottavvuutteen. Sus siunakkoon mitä tyrkkyä nykysi. Ne ei tiijä mittää. Tai tiettää ne sen, jotta kun suopi myyttyy jollehi tolovanalle nettiyhteyven niin prosentit heille. Ja käytöntuskaerror meille!
Ettääntyö vaatis kyllä parempoo kirjotustaitoo ku mulla taio tuolla aloittajalla.
Onnee vaan valitsemnalliselesi uralle.
Oletko pankkolahkolainen suvakki?