Olemme molemmat varattuja

mutta silti tunnen välittämistä ja intohimoa häntä kohtaan. On niin vaikea olla koskettamatta häntä, kun näemme kuitenkin melkein päivittäin... :/
4483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä huulilla saa hieman hipaista...

Äänestä

Tuttu tilanne. Rakastuminen ei kysele sitoumuksien perään. Olen ollut samassa jo neljä vuotta eikä loppua näy......

Äänestä
  • Minulla sama tilanne töissä erään tumman naisen kanssa. Tekisi mieleni halata häntä pitkään ja nuuhkaista hänen kauniita hiuksiaan...kuiskata hiljaa että olen ihastunut häneen.

    Äänestä

pelkurit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mylipsaresealed kirjoitti:

mutta silti tunnen välittämistä ja intohimoa häntä kohtaan. On niin vaikea olla koskettamatta häntä, kun näemme kuitenkin melkein päivittäin... :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu