Eli miten voisin pyytää jätkää seksiin. Meillä on muutama seksikokemus yhdessä ja yleensä tä jätkä on kysynyt multa mutta haluisin vaihteeks kysyy siltä. En vaan tiiä miten voisin pyytää siltä järkevästi etten kuulostaisi "epätoivoiselta". Muutenkin tällästen asioiden kysyminen ei oo kauhee luontevaa mulle.
miten pyytää jätkää seksiin
ellynooor
3402
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miksi kuullostaisit epätoivoiselta? Nykyään naisillakin on lupa haluta seksiä ja tehdä aloitteita.
Miehenä minusta on ainakin tavattoman kiva, kun kumppani tekee välillä aloitteen seksiin. Pidemmän päälle se on tosi tylsä, jos seksiä aina on vain toisen aloitteesta. Rohkeasti vaan kysymään. Kehrää vaikka sillä tavalla kuin kuvittelisit olevasi kiimainen kissa. Hrr... ja pieni pukkaus lantiolla ja kuiskaus, että kylläpä tekeekin mieli..
Kyllähän se välillä miehestä tuntuu hyvältä kun nainen tekee aloitteen seksiin. Kysy siltä jätkältä vaikka että tekeekö mieli pesää. Ja sano että haluaisin tikkaria. Rohkeasti vaan, että saat täytettä.