Moikka.
Täällä puhutaan paljon runkkaamisesta nykyisin. Kiva luestella teidän juttuja ja seisottaa kunnolla siin samalla. Kiimasta. Jutut luettua, on pakko mennä pornoa katteleen netistä, niin saa pussit tyhjiksi. Ainakin vähäksi aikaa.
Tuli toss mieleen, ett oliskos toista samankaltaista kaveria, joka tulis s-postikaveriksi. Voitaisiin jutella kiihottavia, kertoilla runkku- /seksikokeiluista,jakaa kuvia ja vaikkapa runkata yhdessä (camissa tai vain mikin välityksellä). Anonyymisti, ainakin ekaks.
Kaksin olis varmaankin kiihottavampaa.
S-postikamuksi?
20
935
Vastaukset
Hauska idea.
- rannarius
Sopis
- Mikäetteii
Ja osoite on..?
Mulle voi kans kirjoitella, profiilis tiedot!
- Meiliposti
- Sepesusii
Beavers oletko katsonu postias?
Panin sinne märkää kuvaa!- Moroopooikamunaa
Hei SEPESUSI!
Laittaisitko mullekki sen kuvan?
Ja muutkin saa laittaa ;).
----> [email protected] - Just-a-Horny-man
Sepeusii, Miullekkin voi laittaa.
Samoin toi moroopooikamunaa ja kaikki muut
*************
[email protected]
- Meiliposti
Mä laitoin sulle moroopoika
- 25bi
Onko kuin nuorta kiimakullin kuvia ? :P ;)
- Samsunki
On kuvaa
- 25bi
Samsunki kirjoitti:
On kuvaa
Minkä ikästä löytys ;)?
- Samsunki
Osoitetta vaan sovitaan jutut
- runkkit
Oon 64v ukkomies..muo kiinostaisi kirjeenvaihto ja kuvat..Skype on myös
saa lähettää viestiä [email protected]
Saa laitta viestejä , tiedot prof .
Cam myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?523111Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n522305Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari692211Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa972088Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä261858Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh661809Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr791556Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http451343Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1401303Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian1661119