autoin kaveria karvojen siistimisessä

posliinimiehet

Ootteko ajelleet toiselta mieheltä munan karvoja pois? Ite illalla ajelin kaveriltani karvat...

8

2177

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ajelliijjaa

      Moi! Kyllä on tullut nuorempana kaverin karvoja ajeltua. Minultakin on kaverit sheivailleet apuna;) Kaverille ei jätetä.

      • PepeLeMoko

        Ja heräsitte sikin sokin sukkahousuissa???


      • Joulusukkapuu
        PepeLeMoko kirjoitti:

        Ja heräsitte sikin sokin sukkahousuissa???

        Ota sukkahousut päästäsi ja pue ne oikein yllesi. Saat edes kavereita.


    • Anonyymi

      Tuo olisikin mukava kokea, kun olisi kaveri tähän ja lopuksi runkkaus ja spermat suuhun.
      M 64 CD 💃

    • Anonyymi

      Kaveri joskus tänne kokemuksesta kirjoitti, näytti mulle jälkeenpäin. Oltiin siis meidän mökillä, olin aiemmin ollut posliini ja sillon oli vähän sänkee. Höyläsin siinä kaverin katellessa senkin pois. Kaveria aihe alko kiinnostaan ja aamulla uudestaan saunoessa se pyysi mua ajeleen senkin. Sillä alko seisoon oikeen todella mut mua se ei häirinnyt. Joo, alkoholilla oli osuutta asiaan 😁. Siitä lähtien ei olla enää ujosteltu, on saunomisten yhteydessä ajeltu ihan ujostelematta. Joskus tekis mieli pyytää lupa ajaa taas kaverilta. Muutama muukin kaveri on näyttänyt olevan karvaton.

    • Anonyymi

      No en mieheltä mutta naiselta olen. Kerran baarista pokatulta neitokaiselta ajelin karvat pois, oli sen verran hutikassa että kaikki tuntui käyvän niin ehdotin että ajellaan karvat ja se tuntui sopivan. Ajoin kokonaan posliiniksi.

    • Toi et toinen ajais tuntuuis kiinnostavalta

    • Anonyymi

      Oon ajellut, kaverilla seiso pidin
      kyrvästä kädellä ja toisella kädellä
      höyläsin karvat pois!
      Ei ollut veltto kalu tiellä!

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      123
      8211
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      429
      7364
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      214
      5624
    4. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      137
      4550
    5. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      82
      4521
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      99
      4401
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4122
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3800
    9. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2670
    10. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      6
      2616
    Aihe