Kuvasimme vaimoni kimppapanot!

M36v

Kuvasimme vaimoni kimppapanot.
Vaimollani oli lauantai 25.11-17 30v synttärit.
Järjestin vaimolle 2 miestä itseni lisäksi naimaan häntä ja kuvasimme dwd:lle tapahtuman.
Olen katsonut sen monta kertaa jo nyt.
Filmi kiihoittaa myös vaimoa.
Heti kuvaamisen jälkeen katsoimme sen kaikki 4 yhdessä ja siitä tuli yllättävän hyvä.
On hieno muisto vaimon 30v päiviltä.

27

10254

6Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pistä tänne voitaisiin kiinostua .

      • M36v

        Vaimo kielsi laittamasta nettiin koska hänet tunnistaa selvästi. Sanoi että voidaan yksityisesti näyttää filmit jos ystävät lupaa. Muuten joutuvat tyytymään pelkkään panoon.


      • M36v-
        M36v kirjoitti:

        Vaimo kielsi laittamasta nettiin koska hänet tunnistaa selvästi. Sanoi että voidaan yksityisesti näyttää filmit jos ystävät lupaa. Muuten joutuvat tyytymään pelkkään panoon.

        Mutta laitetaan kuiteski.
        Taidan saada illalla piiskaa ja sitten hän nuolettaa.
        i.pinimg.com/originals/00/60/03/00600328c2929d3b59a0b0887b70781e.jpg


    • M36v

      Minun kaveri tuli saunomaan meille.
      Kysyin vaimolta: saanko näyttää synttäri dwd:n kaverille?
      Vaimo lupasi jos kerran haluan.
      Kysyi myös: haluanko että hän antaa myös pillua kaverillemme?
      Sanoin haluavani kimppa naintia.
      Kaveri piristyi kun tunnisti että ruudulla vaimoani pani 3 miestä.
      Enempi vielä hämmästyi kun vaimoni tuli kanssamme saunaan yhtä aikaa.
      Kaveri kysyi: pääsenkö myös naimaan rouvaa, oli mielissään kun vaimo sanoi sen olevan itsestään kiinni jos vain haluaa.
      Menimme meidän sänkyyn ja siinä meni 4,5h rattoisasti naiden muutamaa pientä taukoa lukuunottamatta

      • Olisin halukas olemaan usean miehen pantavana jos sopivia miehiä on tarjolla.


      • Anonyymi
        N44v kirjoitti:

        Olisin halukas olemaan usean miehen pantavana jos sopivia miehiä on tarjolla.

        Vieläkö sulla haluja kimppapanoon mun tykönä kimppaillaan viimeksi 1 n ja 5 m


    • Kiva että tykkäsitte.
      Itse pääsin kameran eteen syksyllä. Makasin vatsallani ja miehet naivat minua anukseen. Pidin kyllä, ei siinä mitään. Asentoa en vaihtanut ja kamera pysyi koko ajan paikoillaan. Joten pätkästä näkee kuinka monta kertaa sain.
      On oudon kiihottavaa katsoa netistä tuota otosta.

    • Jantsurelu

      Mitä vittua helvetin sairaat 😂

      • Lääkäri?
        Kokemusasiantuntija?


    • pornokeisarit

      Lataa filmi nettiin niin saat vaimosi kanssa nauttia ainakin hetken julkisuudesta pornotähtinä.

    • turmeluksenvaunut

      Miten voit katsoa itseäsi peilistä tai vaimosi kanssa toisianne silmiin...

      • Hývin, keskustellaan kokemuksesta vaimon ja myös panokaverien kanssa. Mietimme myös mitä kokeillaan seuraavaksi, otamme jokaisen toiveet huomioon. Kaveri haluaa panna vaimoa peppuun minä haluan vaimon pilluun kaksi panemaan yhtäaikaa vaimoni toive on tulla leikki raiskatuksi miesjoukolla. Seuraavalla viikolla toteuteltiin haaveitamme. Sidoimme vaimon jalat haralleen samoin kädet ja naimme vaimoa viidellä miehellä useita kertoja joka mies. Loppu aika naimme sopuisasti vuorotellen vaimoani. Joku nussi vähän väliä takaapäin ilman että.vaimo välttämättä ei tiennyt kuka oli panemassa. Kaveri sai pyllypanon minä sain kaksi kalua vaimon pilluun yksi antoi kalunsa vaimon suuhun ja vaimolla oli kaksi kalua kädessä käsittelyssä.


      • Onko-arka
        N44v kirjoitti:

        Hývin, keskustellaan kokemuksesta vaimon ja myös panokaverien kanssa. Mietimme myös mitä kokeillaan seuraavaksi, otamme jokaisen toiveet huomioon. Kaveri haluaa panna vaimoa peppuun minä haluan vaimon pilluun kaksi panemaan yhtäaikaa vaimoni toive on tulla leikki raiskatuksi miesjoukolla. Seuraavalla viikolla toteuteltiin haaveitamme. Sidoimme vaimon jalat haralleen samoin kädet ja naimme vaimoa viidellä miehellä useita kertoja joka mies. Loppu aika naimme sopuisasti vuorotellen vaimoani. Joku nussi vähän väliä takaapäin ilman että.vaimo välttämättä ei tiennyt kuka oli panemassa. Kaveri sai pyllypanon minä sain kaksi kalua vaimon pilluun yksi antoi kalunsa vaimon suuhun ja vaimolla oli kaksi kalua kädessä käsittelyssä.

        "mies haluaisi tulla ryhmäraiskatuksi"
        Onkos persus kipeenä?


      • jormalaiset
        N44v kirjoitti:

        Hývin, keskustellaan kokemuksesta vaimon ja myös panokaverien kanssa. Mietimme myös mitä kokeillaan seuraavaksi, otamme jokaisen toiveet huomioon. Kaveri haluaa panna vaimoa peppuun minä haluan vaimon pilluun kaksi panemaan yhtäaikaa vaimoni toive on tulla leikki raiskatuksi miesjoukolla. Seuraavalla viikolla toteuteltiin haaveitamme. Sidoimme vaimon jalat haralleen samoin kädet ja naimme vaimoa viidellä miehellä useita kertoja joka mies. Loppu aika naimme sopuisasti vuorotellen vaimoani. Joku nussi vähän väliä takaapäin ilman että.vaimo välttämättä ei tiennyt kuka oli panemassa. Kaveri sai pyllypanon minä sain kaksi kalua vaimon pilluun yksi antoi kalunsa vaimon suuhun ja vaimolla oli kaksi kalua kädessä käsittelyssä.

        Olisi hienoa lukea lisää. Tunnistiko vaimosi kuka kulloinkin oli?


      • KimppaPete
        Onko-arka kirjoitti:

        "mies haluaisi tulla ryhmäraiskatuksi"
        Onkos persus kipeenä?

        Olin päättänyt lähteä kavereideni kanssa kesäreissuun New Yorkiin eräänä vuonna. Olin tuolloin 27-vuotias.

        Pääsimme lopulta perille ja kiertelimme eri nähtävyyksiä jne. Olimme sopineet myös, että osan ajasta liikkuisimme täysin yksin. Tämä lähinnä siksi, että jokaisella oli vähän eri intressit nähtävyyksien ja ostosten suhteen ja aikaa oli rajallisesti.

        Olin jo pitkään tiedostanut olevani bi-seksuaali. Tästä tosin en ollut kertonut kavereilleni. Jo ennen NYCin reissua olin haaveillut kimpparunkuista ja muutama kokemuskin löytyi kotimaassa, niistä ehkä herkullisin erään itseäni noin 10 vuotta vanhemman miehen kanssa. Googlasin että löytyisikö NYCistä mitään klubia tms ja niimpä sieltä heti löytyikin NYJacks. Heillä oli kokoontumisia kahtena päivänä viikossa. Kuinka ollakaan yksi päivistä sattuisi päivälle, jolloin oli tarkoitus käydä yksin ostoksilla.

        Asia oli selvä. Lähtisin siis "ostoksille" illalla. Tosiasiassa menin siis metrolla mahdollisimman lähelle tuota klubia ja kävelin perille. Sisäänpääsymaksua perittiin jotain 25 dollaria. Maksun peri ihan mukavan oloinen kaveri sellaisen ilmoittautumisluukulta näyttävän tiskin takaa. Maksun jälkeen hän avasi oven, jotta pääsin siirtymään klubin puolelle. Heti sisään päsätyä narikassa tuli riisua kaikki vaatteet ja antaa ne säilytykseen. Kengät toki sai ja kuuluikin pitää jalassa ja narikkalappu kengän sisälle.

        Klubin sääntöihin kuuluu, että "ei huulia vyötärön alapuolelle" ja kukaan ei työnny mihinkään tai kehenkään. Vain runkkaamista siis miesten kesken. Aikaa olisi noin 3 tuntia, sillä tapahtuma oli paikallista aikaa klo 19-22 välissä. Tapahtuma itsessään luonnollisesti päihteetön ja jokaisella oikeus kieltäytyä tai poistua paikalta, jos ei koe oloaan mukavaksi.

        Taustalla pyöri pornoa ja baaritiskillä oli mehua, vettä ja pieniä suupaloja tarjolla. Ympäri klubia oli tarjolla vaseliinia, talouspaperia ja sääntöjen mukaan mällit saisi roiskia ihan vapaasti lattialle tai vaikka toisen rinnuksille.

        Olen itse sellainen en laiha, enkä järkyttävän lihavakaan, mutta jonkun verran kaljoittelu näkyy valitettavasti. Itselläni on noin 0.5 cm parransänki, kun se mielestäni näyttää miehekkäältä. Käsilihaksiakin olen jonkunverran saanut kun kävin aika paljon salilla yhdessä välissä.

        Nyt tuolla klubilla sitten suuntasin nurkkaukseen, jossa oli jo muitakin miehiä runkulla. Innostuin erityisesti eräästä vähän karvaisemmasta miehestä, jolla oli ympärileikattu ehkä noin 19 cm muna. Ainakin 3-4 cm pidempi siis kuin minulla. Hän oli kanssa ristiverinen ja hieman parrakas. Otin vaseliinia ja aloin lypsää tuota parrua. Hän samalla runkkasi vieressään olevaa miestä ja toisella kädellä hyväili minua. Hänen takanansa toinen mies hyväili hänen peppuaan ja vartaloaan takaapäin.

        Siinä sitten vuorotellen runkkasin itseäni ja taas muita. Kiimainen yninä ja litinä täytti tilan. Siinä siis kädet vaelsivat toistemme kehoilla ja kaluilla. Tässä nurkkauksessa meitä oli noin 4-5 henkilöä. Emme kukana halunneet laueta heti. Mielenkiintoisinta oli, että emme siinä oikeastaan puhuneet mitään vaan pelkkä katse ja kehonkieli ohjasi tilannetta paljon. Kiimalimaa tuli paljon ainakin minulta. Aika monta kertaa meistä useampi kävi ihan orgasmin partaalla ja siihen sitten muut vaan kannusti että "Not yet, hold it! Hold it!"

        Lopulta vieressäni seissyt noin 1.9m pituinen bodattu mies roiski ensimmäisenä kunnon lastit lattialle ja karjui orgasmin kourissa. Ihmettelin, että keneltäkään voisi tulla niin paljon spermaa. Itsekin olin tuossa vaiheessa jo niin kiimassa, että päätin antaa tulla. Niinpä annoin ymmärtää olevani lähellä ja ympärilläni olevat hienosti kannustivat "Shoot that load!" Kyllä sitä itselläkin roiskahti oikein kunnolla.

        Tämän jälkeen olo helpottuneena olikin jo kiva pesujen kautta lähteä hotellille takaisin. Muut jatkoivat ja klubille tuli vielä lisää henkilöitä, kun meistä ensimmäiset lähtivät pois.


    • kiimatar81

      Upea ja kiihottva lahja ! vau !

    • On kiinnostavat puitteet. Itsekin pistän kaikki likoon kun toteutetaan itseämme kimppa sängyssä kolmistaan 1n ja 2m.

    • Kunnon-kimppaa

      Olen 40 vuotias, komea, parrakas ja riski mies. Kullini on paksu ja iso, ja tykkään kovasti upottaa sitä sekä tyttöjen että poikien reikiin. Olin tapaillut parikymppistä Joeta muutaman kuukauden, meillä oli selkeä panosuhde. Varasin hotellin, näimme siellä, teimme kaikkea hauskaa yön yli ja jatkoimme elämäämme.

      Tällä kerralla olin kuitenkin järjestänyt Joelle yllätyksen. Olin etsinyt toisen kokeneen topin, Paulin. Pauli oli mukava tyyppi, tiesin että tästä tulee vielä hauskaa. Saapuessaan hotellihuoneeseen Joe oli varsin yllättynyt kun meitä olikin kaksi, mutta näin hänestä että kiima valtasi mielen ja kropan.

      Riisuimme itsemme alasti kaikki kolme, oli mukava huomata että jokaisen kulli seisoi jo kovana. Joen posliiniksikulli oli aivan kivikova ja kiinteät pikku kassit kireänä se valutti jo kiimatippoja. Istuimme kaikki sohvalle, Joe keskelle. Hänen poskensa punottivat ja ilme oli lähes tuskainen kun yksi käsi nipisteli nännejä, yksi runkkasi kullia, yksi hieroi kasseja ja yksi reikää. Minulla oli keskisormi Joen peräreiässä kun tunsin miten se alkoi sykkimään. Joe roiskautti spermat kasvoilleen asti huudon saattelemana. Tästä alkoi mahtava yö.

    • Ois kiva nähdä. Vaikkapa vain turvallisia kohtia.

    • spari

      Meillä oli vaimon kanssa kuvia netissä ja ne kiinnosti muutamaa aikuisviihde kuvien tekijöitä ja saimme kyselyjä olisimmeko kiinnostuneita lähtemään mukaan. Asumme kumminkin pienellä paikkakunnalla ja emme halua kaikkien tutuksi ja kylän puheen aiheeksi.
      Kerran kumminkin otettiin yhteytä kun miehen fantasia on katsoa vaimoa pornofilmin teossa ja kaiketi kimppa naintia. Naisena meillä taas kiinnostaa joskus raju seksi jossa miehet panee.
      Oltiin etelässä ja kyseisen studion ovella melkein pyörtämässä kunnes meitä pyydettiin rohkeasti sisään. Pätkän nimeksi tuli "Rouva ja kolme mustaa". Olihan se kiihottavaa katsoa kun vaimoa kolme tummaa lihaksikasta miestä panee ja ei paljon hempeile vaan kääntelee niin kuin näissä pornokuvissa tapahtuu. Itse sain hotellissa maistella ja antaa kielisuudelmia käytetylle maistuvalle vaimolle ja ei siinä paljon tarvittu kun sain.

    • Anonyymi

      Ihanaa😍😍

    • Anonyymi

      Leffa jakoon sitten

    • Anonyymi

      Täältä löytyisi kokenut valo/videokuvaaja jos jollain tarvetta?Luottamuksella.

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      208
      2575
    2. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      41
      1741
    3. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      143
      1345
    4. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      321
      1221
    5. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      336
      1194
    6. Kääminsä polttanut taksi suomussalmella

      Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen
      Suomussalmi
      24
      1111
    7. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      57
      1083
    8. olisit voinut mies edes

      Pyytää anteeksi 🙏🫶
      Ikävä
      55
      956
    9. Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa

      Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H
      Suomalaiset julkkikset
      13
      932
    10. Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."

      Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S
      Tanssii tähtien kanssa
      21
      863
    Aihe